Mary Komasa: z radości aż unoszę się nad ziemią

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2015 16:04
- Premiera tej płyty to dla mnie spełnienie marzeń. Tak się cieszę, że do końca nawet nie wiem, gdzie teraz jestem - mówi Mary Komasa w dniu ukazania się jej debiutanckiego albumu.
Audio
  • Mary Komasa o debiutanckiej płycie (Muzyczna Jedynka)
Mary Komasa nie kryje radości z debiutanckiej płyty
Mary Komasa nie kryje radości z debiutanckiej płytyFoto: Wojciech Kusiński/PR

Wydawnictwo, zatytułowane po prostu "Mary Komasa", składa się z 11 utworów śpiewanych w języku angielskim. Artystka nagrała je w Berlinie, gdzie na stałe mieszka. Tam też powstał materiał na debiutancką płytę. - Na końcu mojego mieszkania jest taki malutki pokoik. Nikt nie podejrzewa, że tam w ogóle coś jeszcze jest. To właśnie w nim, otoczona kaktusami, piszę piosenki - zdradza gość Jedynki.

Berlin to nie pierwsze zagraniczne miasto, w którym mieszka Mary Komasa. W wieku 19 lat opuściła rodzinny dom i wyjechała do Paryża, gdzie pracowała m.in. jako modelka. - Byłam młoda i chciałam wycisnąć z życia tyle, ile się da. W pewnym momencie przyszedł jednak przesyt i postanowiłam zamieszkać gdzie indziej - tłumaczy wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka.

Mary Komasa mówiła również w audycji o dorastaniu w rodzinie o artystycznych zdolnościach i planach zaistnienia na rynkach zagranicznych.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Małgorzata Kościelniak

Gość: Mary Komasa (piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka)

Data emisji: 23.03.2015

Godzina emisji: 13.17

pg/mk

Czytaj także

Wokalistka, którą na scenie czasem dopada szaleństwo

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2015 15:54
- To dobrze, bo mogę w ten sposób odreagować tę adrenalinę, którą czuję podczas koncertów. Na co dzień towarzyszy mi jednak spokój i bardzo sobie to cenię - mówi Beata Osytek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kielich" dźwiękami sięga chmur, ale nie ma odwagi by...

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2015 18:11
- Zawsze będę kochał muzykę rockową, ale wymarzyłem sobie, by formuła mojej działalności pozostała nie do końca określona - mówi Krzysztof Kieliszkiewicz, po wydaniu drugiej solowej płyty.
rozwiń zwiń