X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Organizator koncertu "Pamiętajcie o Artystach": czas się odwdzięczyć

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2015 15:32
- Kiedyś to oni nas wzruszali, teraz my spróbujmy wzruszyć ich darem naszego serca - mówi Krzysztof Szuster o uroczystym koncercie z okazji Dnia Artysty Weterana.
Audio
  • Krzysztof Szuster o koncercie "Pamiętajcie o Artystach" (Muzyczna Jedynka)
Organizator koncertu Pamiętajcie o Artystach Krzysztof Szuster jest częstym gościem w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie
Organizator koncertu "Pamiętajcie o Artystach" Krzysztof Szuster jest częstym gościem w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w SkolimowieFoto: Bartosz Wojciechowski/PR

Impreza odbędzie w poniedziałek 30 marca w warszawskim Teatrze Polskim. Dochód ze sprzedaży biletów w całości trafi na konto Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. - Rzuciliśmy hasło, a całe środowisko szybko je podchwyciło. Mam nadzieję, że to będzie wyjątkowy wieczór - tłumaczy Krzysztof Szuster.

Podczas koncertu "Pamiętajcie o Artystach" wystąpią m.in. Halina Kunicka, Ewa Wiśniewska, Jerzy Połomski, Andrzej Nejman, Kacper Kuszewski, Katarzyna Zielińska i zespół Mazowsze. Na widowni, w pierwszym rzędzie, usiądą natomiast pensjonariusze Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, na czele z Bohdanem Łazuką, Teresą Lipowską, Reną Rolską, Witoldem Słodowym, Markiem Barbasiewiczem i Elżbietą Starostecką.

Koncert odbędzie się pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej. Patronem medialnym imprezy jest Radiowa Jedynka.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Marcin Kusy

Gość: Krzysztof Szuster (reżyser, aktor, organizator koncertu)

Data emisji: 26.03.2015

Godzina emisji: 13.18

pg/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Halina Kunicka: pracuję nad optymizmem

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2015 18:40
- Ja nie tylko zachwycam się, że "świat nie jest taki zły". Mam uszy i oczy, czuję, jaki świat jest, ale ciągle myślę o tym, że nie wolno mi wyszukiwać samych złych rzeczy - podkreśla piosenkarka.
rozwiń zwiń