Organizator koncertu "Pamiętajcie o Artystach": czas się odwdzięczyć

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2015 15:32
- Kiedyś to oni nas wzruszali, teraz my spróbujmy wzruszyć ich darem naszego serca - mówi Krzysztof Szuster o uroczystym koncercie z okazji Dnia Artysty Weterana.
Audio
  • Krzysztof Szuster o koncercie "Pamiętajcie o Artystach" (Muzyczna Jedynka)
Krzysztof Szuster
Krzysztof Szuster Foto: Bartosz Wojciechowski/PR

Impreza odbędzie w poniedziałek 30 marca w warszawskim Teatrze Polskim. Dochód ze sprzedaży biletów w całości trafi na konto Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. - Rzuciliśmy hasło, a całe środowisko szybko je podchwyciło. Mam nadzieję, że to będzie wyjątkowy wieczór - tłumaczy Krzysztof Szuster.

Podczas koncertu "Pamiętajcie o Artystach" wystąpią m.in. Halina Kunicka, Ewa Wiśniewska, Jerzy Połomski, Andrzej Nejman, Kacper Kuszewski, Katarzyna Zielińska i zespół Mazowsze. Na widowni, w pierwszym rzędzie, usiądą natomiast pensjonariusze Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, na czele z Bohdanem Łazuką, Teresą Lipowską, Reną Rolską, Witoldem Słodowym, Markiem Barbasiewiczem i Elżbietą Starostecką.

Koncert odbędzie się pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej. Patronem medialnym imprezy jest Radiowa Jedynka.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Marcin Kusy

Gość: Krzysztof Szuster (reżyser, aktor, organizator koncertu)

Data emisji: 26.03.2015

Godzina emisji: 13.18

pg/asz

Czytaj także

Halina Kunicka: pracuję nad optymizmem

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2015 18:40
- Ja nie tylko zachwycam się, że "świat nie jest taki zły". Mam uszy i oczy, czuję, jaki świat jest, ale ciągle myślę o tym, że nie wolno mi wyszukiwać samych złych rzeczy - podkreśla piosenkarka.
rozwiń zwiń