X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Woźniak: potrzebuję wycieczek stylistycznych

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2015 20:08
Wokalista czerpie z twórczości Wima Wendersa, a już wkrótce będzie gościem specjalnym podczas koncertu izraelskiej wokalistki Yasmin Levy.
Audio
  • Piotr Woźniak o płycie "Tata Adama" (Muzyczna Jedynka)
Na swojej najnowszej płycie Tata Adama Piotr Woźniak nawiązuje do twórczości Wima Wendersa i filmu Niebo nad Berlinem
Na swojej najnowszej płycie "Tata Adama" Piotr Woźniak nawiązuje do twórczości Wima Wendersa i filmu "Niebo nad Berlinem"Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Na drugiej autorskiej płycie Piotra Woźniaka "Tata Adama" pobrzmiewają nuty z różnych stron świata. - Ta nasza anglosaska kultura, której doświadczamy w radiu na co dzień, nieco mnie nuży na dłuższą metę i potrzebuję wycieczek stylistycznych - mówi w Jedynce. A ponieważ brakuje mu w dzisiejszym świecie metafizyki, luki te postanowił wypełnić własną płytą, którą określa jako "rozpiętą między ziemią a niebem".

Nowy materiał muzyk zaprezentuje już 29 kwietnia. - Przyjeżdża do Warszawy z Izraela Yasmin Levy, która śpiewa w języku ladino i jest niesamowitą osobowością. Ja poprzedzę swoim występem jej koncert - zaprasza Piotr Woźniak.

W "Muzycznej Jedynce" artysta zaprezentował dwa utwory z płyty, która ukaże się 20 kwietnia, mówił o duchowych dialogach, jakimi są dla niego koncerty, opowiadał o tym, jak z dziecięcego elementarza zrodził się najtrudniejszy tekst na płycie, oraz o artystycznych skutkach własnej apodyktyczności.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka
Prowadzi: Małgorzata Kościelniak
Gość: Piotr Woźniak (wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer)
Data emisji: 13.04.2015
Godzina emisji: 13.20

asz/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dziewczyna z Piwnicy pokazuje własną wrażliwość

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2015 14:50
- Gdyby nie kilka życzliwych osób moja nieśmiałość pewnie zablokowałaby cały projekt. Na szczęście nie żyjemy w pustce - mówi Agata Ślazyk. Artystka Piwnicy pod Baranami wydała solowy album.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Stankiewicz przywraca pamięć o Victorze Youngu

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2015 19:14
- Znane są jego standardy jazzowe, ale sam Victor Young, nawet w świadomości Amerykanów nie istnieje – tłumaczył w Jedynce pianista i kompozytor Kuba Stankiewicz.
rozwiń zwiń