Joanna Lewandowska: mam ogromne szczęście do ludzi

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2015 15:56
- Po 40-tce spotkałam najwięcej najważniejszych dla mnie osób. Wiem, że te znajomości będą trwały do końca życia - mówi w Jedynce wokalistka.
Audio
  • Joanna Lewandowska o współpracy z "Grzechem" Piotrowskim, płycie "Taka iTaka" i musicalu "Metro" (Muzyczna Jedynka)
- Nie jestem w stanie się z nim rozstać, a konkretnie z jego grą na instrumencie - mówi o Grzechu Piotrowskim Joanna Lewandowska
- Nie jestem w stanie się z nim rozstać, a konkretnie z jego grą na instrumencie - mówi o "Grzechu" Piotrowskim Joanna LewandowskaFoto: Wojciech Kusiński/PR

Jedną z takich wyjątkowych osób w życiu Joanny Lewandowskiej jest Grzegorz "Grzech" Piotrowski, kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Współpracował z wokalistką przy każdej z jej dotychczasowych płyt. - Znamy się i przyjaźnimy wiele lat, więc różne sytuacje życiowe działy i dzieją się między nami, ale kocham jak on gra. Może robić sobie co chce, tylko niech gra - podkreśla gość radiowej Jedynki.

Swoje koncerty Joanna Lewandowska traktuje przede wszystkim jako spotkania z ludźmi. - Uwielbiam pomyłki, które wówczas potrafią się przydarzyć. Może się z nich wydobyć coś niebywałego, zupełnie jak w życiu - tłumaczy wokalistka.

W audycji Joanna Lewandowska wspomina także musical "Metro", który okazał się dla niej trampoliną do dalszej kariery, a także opowiada o swojej znajomości z Jerzym Satanowskim.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka
Prowadzi:
Małgorzata Kościelniak
Gość:
Joanna Lewandowska (wokalistka)
Data emisji:
20.04.2015
Godzina emisji:
13.16

pg/ag

Czytaj także

Jerzy Grunwald w duecie z Natalie Cole!

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2015 18:00
- Pod koniec roku rozpocznę nagrywanie płyty w Los Angeles. Nie chciałbym zapeszyć, ale przygotowuję jedną piosenkę z myślą o duecie z Natalie Cole - mówi wokalista i kompozytor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Napiórkowski: gitara słucha mnie w umiarkowanym stopniu

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2015 15:36
- Przede mną na pewno jeszcze wiele godzin pracy, może wręcz lat - mówi w Jedynce znany gitarzysta jazzowy i kompozytor.
rozwiń zwiń