Patrycja Markowska: mam ochotę przywalić kilkoma energetycznymi piosenkami

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2015 18:43
- Najbardziej kręci mnie energia, rock and roll, ocieranie się o bluesowe brzmienia, muzyka, która wypływa z trzewi - mówiła w Jedynce wokalistka.
Audio
  • Patrycja Markowska o swojej twórczości (Muzyczna Jedynka)
Patrycja Markowska
Patrycja MarkowskaFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Patrycja Markowska tłumaczyła, że nigdy nie chciała być niszową artystką, tylko jeździć jak najwięcej z koncertami i docierać do jak największej liczby ludzi. - Prawdziwym wyznacznikiem artyzmu jest wyjście a scenę i zagranie na żywo. Niczego nie ukryjesz, jak przy stole mikserskim. To jest prawdziwe życie - powiedział wokalistka.

Jak przyznała, chce też jednak spełniać swoje artystyczne ambicje. - Następną płytą nie zamierzam iść w komercyjnym kierunku, żeby każdy utwór był trzyminutowym singlem. Naprawdę chcemy pograć z chłopakami z zespołu - zapewniała Markowska.

13 kwietnia ukazała się jej najnowsza płyta "Patrycja Markowska na żywo". Zawartość nowego wydawnictwa stanowią prawie dwie godziny materiału wideo oraz płyta z największymi przebojami artystki w wersjach live. W "Muzycznej Jedynce" artystka zdradziła, jak powstawał koncertowy album.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Marcin Kusy

Gość: Patrycja Markowska

Data emisji: 24.04.2015

Godzina emisji: 14.18

tj/mc

Czytaj także

Kazik Staszewski: z Kwartetem ProForma stanowimy jeden zespół

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2015 13:27
- Bardzo się w ten projekt zakopałem, zakochałem się w nim. Jest miło towarzysko i sprawnie muzycznie - mówił w Jedynce Kazik Staszewski.
rozwiń zwiń