Łzy szykują płytę na 20-lecie: będzie petarda

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2015 16:24
- Planujemy wydawnictwo dwupłytowe. Jeden krążek z największymi przebojami, a drugi wypełnią premierowe utwory - zapowiedziała wokalistka zespołu Sara Chmiel.
Audio
  • Zespół Łzy zapowiada jubileuszowe wydawnictwo (Muzyczna Jedynka)
Sara Chmiel i Adrian Wieczorek z zespołu Łzy
Sara Chmiel i Adrian Wieczorek z zespołu Łzy Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Album z nowinkami zwiastuje utwór "Jesteś powietrzem" - Piosenka Dnia Jedynki. - Nie odnosimy jej tylko do ukochanych - zaznaczyła Sara. - Drugą osobą niezbędną do życia jak powietrze dla dzieci może być mama, a dla każdego z nas przyjaciel. To ktoś, bez kogo nie wyobrażamy sobie życia.

Wokalistka oraz klawiszowiec Łez Adrian Wieczorek mówili także o niedawnych koncertach w Wielkiej Brytanii oraz zaprezentowali najnowszą piosenkę. Posłuchajcie!

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka
Prowadzenie: Paweł Sztompke
Goście: Sara Chmiel i Adrian Wieczorek z zespołu Łzy
Data emisji: 14.05.2015
Godzina emisji: 14.30
asz/ag

Czytaj także

Łzy: większość osób wciąż kojarzy nas z dawnymi przebojami

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2014 08:00
- Tamte piosenki były często grane w różnych miejscach i w związku z tym dotarły do tzw. świadomości słuchaczy. Teraz staramy się korzystać z każdej okazji, by prezentować nasz najnowszy materiał - mówił w radiowej Jedynce Arek Dzierżawa, basista zespołu Łzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Łzy jest pełnoletni. Jaką niespodziankę ma z tej okazji dla fanów?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 14:56
- Ostatnią niespodzianką był nasz koncert akustyczny z okazji 15-lecia. Zagraliśmy z naszymi przyjaciółmi, m.in. Titusem, Anją Orthodox i Markiem Piekarczykiem. Za dwa lata, na 20-lecie też przygotujemy coś oryginalnego - zapewniał w Jedynce Adrian Wieczorek z zespołu Łzy.
rozwiń zwiń