Red Lips o występie w Opolu: to będzie niezła mieszanka wybuchowa

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2015 17:20
Muzycy z Red Lips wystąpią 13 czerwca na koncercie "SuperPremier" w Opolu. Wraz z ukraińską formacją Kozak System wykonają piosenkę "Kochaj i żyj".
Audio
  • Muzycy z Red Lips o swoim występie w Opolu (Muzyczna Jedynka)
Ruda i Lazer z Red Lips
Ruda i Lazer z Red LipsFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

- W zeszłym roku za utwór "To co nam było" odebraliśmy w Opolu "SuperJedynkę" za "SuperPrzebój". W tym roku możemy zagrać w "SuperPremierach" - powiedziała w Radiowej Jedynce wokalistka zespołu Red Lips Joanna Czarnecka "Ruda".

Grupa wystąpi na opolskiej scenie wraz z Ukraińcami z Kozak System. Gitarzysta Red Lips Łukasz Lazer zdradził w "Muzycznej Jedynce", jak doszło do tej współpracy, dlaczego nazwa ukraińskiej formacji bardzo pasuje do jej członków i... w którym Kozaku zakochała się wokalistka Red Lips. - To będzie niezwykła mieszkanka wybuchowa - podkreśliła piosenkarka.

 

Zespół Red Lips będzie również gwiazdą tegorocznej trasy Lata z Radiem. Grupa wystąpi w Ciechanowie i Grodzisku Mazowieckim.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzenie: Paweł Sztompke

Goście: Joanna Czarnecka, Łukasz Lazer (zespół Red Lips)

Data emisji: 21.05.2015

Godzina emisji: 13.15
kk/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łzy szykują płytę na 20-lecie: będzie petarda

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2015 16:24
- Planujemy wydawnictwo dwupłytowe. Jeden krążek z największymi przebojami, a drugi wypełnią premierowe utwory - zapowiedziała wokalistka zespołu Sara Chmiel.
rozwiń zwiń