Bartosz Słatyński: najważniejsze, że mam pomysły

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2015 18:00
- Na scenie muzycznej jestem od ponad 20 lat, biorąc pod uwagę te wszystkie amatorskie rzeczy, które się działy po drodze - mówi gość Muzycznej Jedynki, wokalista Bartosz Słatyński.
Audio
  • Bartosz Słatyński o swojej płycie "Mały ktoś" (Muzyczna Jedynka)
Bartosz Słatyński
Bartosz SłatyńskiFoto: mat. prasowe

Bartosz Słatyński to muzyk instrumentalista, kompozytor i autor tekstów, który ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia na lokalnych i ogólnopolskich przeglądach muzycznych. - "Mały ktoś" to kolejna płyta. Co z tego wyniknie, nie wiem - opowiada Marii Szabłowskiej.


Muzyk jest znany ze współpracy z grupami Avalanche i Penny Lane. - Teraz wracam. Muzyka to moja pasja, nie wyobrażam sobie niczego innego, co mógłbym w życiu robić. Próbowałem, ale nie wypaliło.
Najważniejsze w życiu, że mam pomysły. Wiem, że będę grał muzykę, niezależnie od tego, czy będziemy znani czy nie - deklaruje gość Muzycznej Jedynki.

Jak interpretować tytuł płyty artysty? Jakie tematy porusza w swoich tekstach? I jaką chce grać muzykę? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzenie: Maria Szabłowska
Gość:
Bartosz Słatyński (muzyk)
Data emisji: 2.06.2015

Godzina emisji: 14.21

mp/ag

Zobacz więcej na temat: Maria Szabłowska MUZYKA

Czytaj także

Renata Przemyk: nie umiałabym robić muzyki pod publiczkę

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2015 18:39
- To nawet nie kwestia moich świadomych decyzji. Ja po prostu nie wiem co jest aktualnie modne. Mieszkam sobie na wsi i robię to, co mi w duszy gra - mówi wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Monika Kuszyńska: czuję dumę z występu w Eurowizji

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 18:08
- W konkursie brali udział sami bardzo utalentowani artyści, ale nie czułam przed nimi żadnych kompleksów. To jest coś, do czego musiałam dojrzeć - mówi reprezentantka Polski w finale Eurowizji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Cerekwicka w pozytywnym wydaniu

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 17:11
- Płyta "Między słowami" to 11 kompozycji skłaniających do refleksji, dających nadzieję, bardzo przyjemnie zaaranżowanych - mówi wokalistka o swoim premierowym materiale.
rozwiń zwiń