Doda: na wakacjach robię wszystko i wszędzie

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2015 16:30
- Dla mnie wakacje to ważny czas w życiu. Wtedy poznaje się ludzi i zbiera fantastyczne wspomnienia, które pozwalają przetrwać rok pracy albo nauki - mówi Doda.
Audio
  • O miłości, najlepszych wakacjach, trasie "Riotka Tour" oraz o najnowszym singlu "Nie pytaj mnie" opowiada Doda (Muzyczna Jedynka)
Doda na premierze teledysku do piosenki Nie pytaj mnie. Zdjęcia powstawały na Teneryfie, wyspie, która odmieniła życie wokalistki
Doda na premierze teledysku do piosenki "Nie pytaj mnie". Zdjęcia powstawały na Teneryfie, wyspie, która odmieniła życie wokalistkiFoto: PAP/Stach Leszczyński

Dlatego jej najnowsza piosenka "Nie pytaj mnie" powstała specjalnie z myślą o wakacjach. - Zależało mi, żeby to był utwór energetyczny i dający dużo uśmiechu - opowiada wokalistka.

Artystka wspomina też swoje najlepsze wakacje. Okazuje się, że odbywają się one kilka razy raz w roku. - Za każdym razem, kiedy wyjeżdżam, zabieram ze sobą najbliższych przyjaciół, z którymi wiem, że będę dobrze się bawić - mówi. - Nie lubię ludzi niespontanicznych, bo ja, kiedy tylko przekraczam granicę Polski, dostaję takiego kota, że robię wszystko i wszędzie. Ale oczywiście bez przesady - dodaje ze śmiechem.

Doda opowiada także o szczegółach trasy "Riotka Tour" i pierwszych wakacjach na Teneryfie, które odmieniły jej życie. Zdradziła też, gdzie poznała swojego obecnego partnera i w jaki sposób przyczynił się on do realizacji teledysku do "Nie pytaj mnie" – utworu, który jest w tym tygodniu Piosenką dnia Jedynki.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Doda (wokalistka)

Data emisji: 7.07.2015

Godzina emisji: 14:14

kul/mg

Zobacz więcej na temat: Doda MUZYKA Paweł Sztompke

Czytaj także

Doda: ludzie w ogóle mnie nie znają

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 20:00
- Wizerunek, który sprzedaję w mediach różni się od tego, co jest w czterech ścianach mojego domu, co zna rodzina i przyjaciele. To dobrze - mówi Dorota Rabczewska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Edyta Górniak: świat potrzebuje oczyszczenia

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2015 16:45
- Na każdej płycie chcę oddać ludziom różne kolory życia. Po to, by mogli budzić się z piosenkami i zasypiać przy nich, szaleć, tańczyć, przytulać się, całować, wypłakać i oczyścić serca - mówiła w Jedynce artystka.
rozwiń zwiń