X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czerwone Gitary w objęciach orkiestry

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2015 11:00
W przeddzień symfonicznego koncertu grupy w Operze Leśnej w Sopocie z muzykami Czerwonych Gitar spotkamy się w "Muzycznej Jedynce".
Zespół Czerwone Gitary powstał na początku 1965 roku. Mija 50 lat muzycznej aktywności twórców takich hitów, jak Takie ładne oczy, Biały krzyż, Kwiaty we włosach czy Historia jednej Znajomości.
Zespół Czerwone Gitary powstał na początku 1965 roku. Mija 50 lat muzycznej aktywności twórców takich hitów, jak "Takie ładne oczy", "Biały krzyż", "Kwiaty we włosach" czy "Historia jednej Znajomości.Foto: mat. prasowe

O godz. 14.15 naszymi gośćmi będą: dyrygent Andrzej Szczepkowski, który podczas wydarzenia pokieruje Orkiestrą Symfoników Gdańskich, producent koncertu Przemysław Kuśmierski oraz lider Czerwonych Gitar Jerzy Skrzypczyk.

Porozmawiamy o 50-letniej historii grupy, jej największych przebojach i klimacie sopockich koncertów, a także najnowszej płycie grupy. Symfoniczny koncert Czerwonych Gitar będzie trzygodzinną podróżą przez pół wieku niezwykłej muzycznej historii jednego z najpopularniejszych i najważniejszych polskich zespołów. 

***

Na "Muzyczną Jedynkę" zapraszamy w środę (29.07) w godz. 13.00-15.00. Program poprowadzi Paweł Sztompke.

asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czerwone Gitary zdradzają receptę na długowieczność

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 15:43
- Dzięki naszym sympatykom, pracy i odnowionemu składowi udało się doprowadzić firmę do jubileuszu 50-lecia – mówił w Muzycznej Jedynce Jerzy Skrzypczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Klenczon - kowboj polskiej sceny

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2015 15:42
Krzysztof Klenczon był muzykiem, któremu gitara pomagała w wizerunku - mówił Jerzy Skrzypczyk, który w 1965 r. razem z wokalistą założył "Czerwone gitary".
rozwiń zwiń