Grażyna Szapołowska: zakochałam się w śpiewaniu

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2015 15:40
- Bardzo dawno nie śpiewałam, lata temu - mówi Grażyna Szapołowska, która zaprezentowała na antenie Jedynki nową piosenkę ze słowami Jana Nowickiego.
Audio
  • Grażyna Szapołowska o swoich książkach oraz o przygodzie ze śpiewaniem (Muzyczna Jedynka)
Grażyna Szapołowska w studiu Jedynki
Grażyna Szapołowska w studiu JedynkiFoto: Jacek Konecki

Wszystko zaczęło się od tego jednego utworu pt. "Jesteśmy", potem Grażyna Szapołowska nagrała cztery kolejne piosenki. Do zaśpiewania jednej z nich aktorkę namówił młody mężczyzna, który postanowił skontaktować się ze swoją idolką za pomocą Facebooka. Czy po tych pięciu utworach powstaną następne i czy wielbiciele artystki mogą liczyć na płytę? Zdradzamy to w audycji.

Tematem rozmowy w "Muzycznej Jedynce" jest także działalność Grażyny Szapołowskiej jako pisarki i scenarzystki. - Najbardziej lubię pisać - przyznaje w rozmowie z Izą Żukowską. W maju tego roku do rąk czytelników trafiła trzecia książka aktorki, pt. "Zapomniałam o Tobie". - To historia miłości platonicznej i mojej przyjaźni ze wspaniałym dziennikarzem i realizatorem telewizyjnym... - słyszymy.

Grażyna Szapołowska opowiada w Jedynce dzieje znajomości z bohaterem książki oraz tłumaczy, dlaczego pisanie najbardziej ją teraz pociąga.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Iza Żukowska

Goście: Grażyna Szapołowska (aktorka)

Data emisji: 30.07.2015

Godzina emisji: 13.15

fbi/pg

Czytaj także

Szapołowska: film Kieślowskiego uratował mi życie

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 19:37
Znana aktorka zagrała małą, ale znaczącą rolę w filmie swojej córki. Nie tylko fabuła "Piąte: nie odchodź" pozwoliła Grażynie Szapołowskiej zbliżyć się do świata aniołów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szapołowska: starość nie jest najlepszym wynalazkiem Boga

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2015 11:30
- Starość to trudna sprawa, jednak ciekawość świata nie zamiera z wiekiem. Starsi mają coraz większe horyzonty zadziwiania się tym światem, miłością, seksem, przyjaźnią – mówi Grażyna Szapołowska.
rozwiń zwiń