NaVi: melodyjnych piosenek nie robi się łatwo

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 16:03
- Naszej muzyki można słuchać na dwóch poziomach. Albo dla przyjemności, dobrej melodii i fajnego rytmu, albo dla odkrywania różnych ukrytych w niej warstw - mówi Paweł Poszytek z zespołu NaVi.
Audio
  • Małgorzata Walenda i Paweł Poszytek o nowej płycie zespołu NaVi (Muzyczna Jedynka)
- W USA na razie rozwijamy różne znajomości, poznajemy środowisko - mówi Paweł Poszytek, gitarzysta NaVi. Razem z nim w studiu Jedynki była wokalistka Małgorzata Walenda
- W USA na razie rozwijamy różne znajomości, poznajemy środowisko - mówi Paweł Poszytek, gitarzysta NaVi. Razem z nim w studiu Jedynki była wokalistka Małgorzata WalendaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Formacja zadebiutowała w 2013 roku płytą "Siedem żyć". To właśnie z niej pochodzi utwór "Słońce w butelce", środowa Piosenka dnia Jedynki. Obecnie muzycy pracują nad drugim krążkiem. - Część piosenek jeszcze czeka na opracowanie i nagranie. Cały czas powstają również teksty. Chcielibyśmy, żeby na nowej płycie znalazło się też coś po angielsku, ale zobaczymy czy wystarczy na to miejsca - zdradza Małgorzata Walenda, wokalistka NaVi.

Skąd się wzięła nazwa zespołu, co o ich muzyce sądzą ludzie z amerykańskiej branży muzycznej i co łączy Małgorzatę Walendę z aktorką Joanną Kulig, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Krajewski

Goście: Małgorzata Walenda, Paweł Poszytek (zespół NaVi)

Data emisji: 12.08.2015

Godzina emisji: 14.15

pg/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Leski: moje piosenki to czasem cudze historie

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2015 15:49
- 3 lata temu wpadł mi do głowy pomysł, żeby znaleźć muzyków, którzy grają na określonych instrumentach. Najpierw pojawił się mini-album "Zaczyn", a 1 czerwca płyta "Splot" – mówi artysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Weronika Korthals śpiewa wiersze ks. Twardowskiego

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2015 16:16
- Płyta "On" to nie jest typowa poezja śpiewana, którą kojarzymy np. z zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Wszystko jest tu inaczej ubrane w dźwięki - mówi w "Muzycznej Jedynce" piosenkarka.
rozwiń zwiń