Kasia Cerekwicka: "Puls" mógł zaistnieć tylko w duecie

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2015 15:54
- Do tej piosenki postanowiłam zaprosić głos, który powoduje, że mój puls przyspiesza, czyli Grzegorza Hyżego. Bardzo się cieszę, że się zgodził - mówi artystka o utworze, który premierowo zaprezentowała w Jedynce.
Audio
  • Kasia Cerekwicka o swoim nowym albumie "Między słowami" (Muzyczna Jedynka)
Kasia Cerekwicka
Kasia CerekwickaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

"Puls" pochodzi z piątego krążka Kasi Cerekwickiej "Między słowami", która ukazała się w maju. - Od początku, komponując tę piosenkę razem z Piotrem Siejką, pisząc teks, miałam wizję duetu. Ciesze się, że udało mi się namówić do współpracy Grzegorza, który jest jednym z najbardziej utalentowanych młodych głosów męskich - podkreśla piosenkarka.

Kasia Cerekwicka dedykuje ten utwór wszystkim parom przeżywającym trudności, stojącym na rozstaju dróg. - Czasem warto powalczyć - podkreśla gość "Muzycznej Jedynki".

W audycji artystka opowiadała także o duecie z Łukaszem Zagrobelnym i koncercie, na wspomnienie którego łza kręci się w jej oku.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Katarzyna Cerekwicka (wokalistka, autorka tekstów)

Data emisji: 27.08.2015

Godzina emisji: 13.30

asz/pg

Czytaj także

Kasia Cerekwicka "Między słowami" - posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2015 10:42
Poniedziałkowa (23.03) Piosenka dnia Jedynki to pierwszy singiel Kasi Cerekwickiej po kilkuletniej nieobecności, zapowiadający nową płytę, której premiera zaplanowana jest na 26.maja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Cerekwicka w pozytywnym wydaniu

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 17:11
- Płyta "Między słowami" to 11 kompozycji skłaniających do refleksji, dających nadzieję, bardzo przyjemnie zaaranżowanych - mówi wokalistka o swoim premierowym materiale.
rozwiń zwiń