X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Słodkie Radio Retro zaprasza do Kawiarenki

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2015 00:08
Od blisko pół wieku Jan Zagozda i Danuta Żelechowska przypominają dzieje gwiazd polskiej estrady i zapomniane przeboje w cyklu "Słodkie Radio retro". Najbliższe spotkanie ze słuchaczami odbędzie się w ostatnią sobotę sierpnia.
Audio
  • Jaz Zagozda zaprasza do Kawiarenki Słodkiego Radia Retro (Muzyczna Jedynka)
Jan Zagozda
Jan Zagozda Foto: Wojciech Kusiński/ Polskie Radio

- Wznawiamy nasze programy spotkań ze słuchaczami w studiu im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7! W najbliższą sobotę o 17.00 odbędzie się 350. spotkanie w Kawiarence Słodkiego Radia Retro, na które słuchacze przychodzą do nas od czerwca 1998 roku - opowiada Jan Zagozda.

W czasie najbliższego programu odbędzie się spotkanie z młodzieżą, by przybliżyć do siebie pokolenia. - Będzie Amatorski Teatr Artystycznej Inspiracji z Płońska, który - jak zwykle u nas w okolicach sierpnia - zaśpiewa piosenki powstańcze. Przypomnimy również wiele rzeczy z naszych archiwaliów - mówi inżynier.

Gość Pawła Sztompke zdradził, jakie ciekawe materiały z archiwum Polskiego Radia będzie można usłyszeć w czasie sobotniego spotkania.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Paweł Sztompke

Gość: Jan Zagozda (inżynier)

Data emisji: 27.08.2015

Godzina emisji: 13.23

sm/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jan Zagozda - człowiek Polskiego Radia od 63 lat

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2015 14:56
Nakaz pracy w radiu Jan Zagozda otrzymał z uwagi na swoje techniczne wykształcenie. Muzyczne zainteresowania i zbiory płyt zaprowadziły go na fotel prowadzącego audycje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Cerekwicka: "Puls" mógł zaistnieć tylko w duecie

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2015 15:54
- Do tej piosenki postanowiłam zaprosić głos, który powoduje, że mój puls przyspiesza, czyli Grzegorza Hyżego. Bardzo się cieszę, że się zgodził - mówi artystka o utworze, który premierowo zaprezentowała w Jedynce.
rozwiń zwiń