"Dla Syrii po góralsku". Aga Zaryan zaśpiewa razem z....

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2015 15:30
- Nie bójmy tego, co nieznane. Cieszmy się, że jesteśmy bezpieczni i możemy się dzielić z innymi. Pamiętajmy o tym, że, gdy byliśmy w potrzebie, nam też pomagano – przypomina Aga Zaryan, jedna z gwiazd charytatywnego koncertu "Dla Syrii po góralsku".
Audio
  • Aga Zaryan opowiada o zbliżającym się koncercie charytatywnym pod patronatem Jedynki "Dla Syrii po góralsku" (Muzyczna Jedynka)
- Na pewno pomieszają się różne gatunki, będzie wiele spontanicznych momentów, mnie muzyka góralska wyjątkowo chwyta za serce - mówi Aga Zaryan o koncercie Dla Syrii po góralsku
- Na pewno pomieszają się różne gatunki, będzie wiele spontanicznych momentów, mnie muzyka góralska wyjątkowo chwyta za serce - mówi Aga Zaryan o koncercie "Dla Syrii po góralsku"Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Koncert pod patronatem Jedynki odbędzie się środę 11 listopada w zakopiańskim Dworcu Tatrzańskim, dochód z niego zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej na pomoc w ramach programu SOS Syria. - To wydarzenie ma nieść nadzieję i pokój. My też byliśmy w potrzebie. Warto dzielić się z innymi, jeśli możemy. To piękna inicjatywa, która solidaryzuje Podhale. Pojawiło się wielu sponsorów, w witrynach sklepów wiszą plakaty, wiele osób chce przyjść . To piękne – przyznaje Aga Zaryan. 

Kto jeszcze wystąpi na wyjątkowym koncercie "Dla Syrii po góralsku"? Jakie niespodzianki dla publiczności przygotowują artyści? Zapraszamy do wysłuchania audycji!

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Małgorzata Kościelniak

Gość: Aga Zaryan (wokalistka jazzowa)

Data emisji: 9.11.2015

Godzina emisji: 14.19

gs/asz

Czytaj także

Aga Zaryan i Ella Fitzgerald śpiewają "Old Macdonald had a farm"...

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2014 22:08
Quentin Tarantino, Nina Simone i Abbey Lincoln, a także Ella Fitzgerald to twórcy, których działalność inspiruje wokalistkę jazzową. Swoimi fascynacjami Aga Zaryan podzieliła się ze słuchaczami Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aga Zaryan w uścisku żywiołów. "Kipię od skrajnych emocji"

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2015 16:44
- Zastanawiam się jak to możliwe, że moje płyty są spokojne i liryczne, a osobowość wręcz przeciwnie.... Na kolejnym albumie wyciągnę swoją drugą stronę - zapowiada wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aga Zaryan: lubiłam książki o niegrzecznych dzieciach

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 17:40
- Pamiętam "Fizię pończoszankę". Sama wspinałam się na drzewa, miałam kołtuny we włosach i pokaleczone kolana – wspomina Aga Zaryan, wokalistka jazzowa i mistrzyni Warszawy w tenisie w wieku 14 lat.
rozwiń zwiń