X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

10. Festiwal Niemen Non Stop ze specjalną dedykacją

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2015 16:06
- Tegoroczna impreza poświęcona będzie pamięci Franciszka Walickiego, zmarłego w tym roku ojca chrzestnego polskiego rock'n'rolla - mówi Grzegorz Szczepłocki, szef artystyczny 10. Festiwalu Niemen Non Stop.
Audio
  • Anna Maćkowiak i Grzegorz Szczepłocki o 10. Festiwalu Niemen Non Stop (Muzyczna Jedynka)
- 10. Festiwal Niemen Non Stop rozpoczęliśmy konkursem Co ty wiesz o Niemenie - mówi Anna Maćkowiak, dyrektor 10. Festiwalu Niemen Non Stop
- 10. Festiwal Niemen Non Stop rozpoczęliśmy konkursem "Co ty wiesz o Niemenie" - mówi Anna Maćkowiak, dyrektor 10. Festiwalu Niemen Non StopFoto: Stefan Kraszewski/PAP

Impreza odbędzie się w dniach 25-27 listopada w Słupsku. Jak co roku w jej ramach organizowany jest Ogólnopolski Konkurs Piosenki scen@niemena. - Od kilku już lat konkurs ten stoi na bardzo wysokim poziomie, zarówno wykonawczym, jak i repertuarowym. Młodzi ludzie coraz częściej sięgają po te trudniejsze utwory Czesława Niemena, również spoza kanonu lat 60. W ten sposób wypełnia się idea tego konkursu, który ma popularyzować wśród szerokiej publiczności mniej znaną twórczość Niemena - podkreśla Grzegorz Szczepłocki.

Czytaj także
czesławniemen1663.jpg
Czesław Niemen: przetrwałem dzięki polskości

Finaliści 10. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki scen@niemena wystąpią w piątek (27.11) w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku. W drugiej części wieczoru odbędzie się koncert jubileuszowy z udziałem legendarnej formacji SBB, której członkowie na początku lat 70. współtworzyli awangardową Grupę Niemen.

Jakie inne wydarzenia towarzyszyć będą tegorocznemu Festiwalowi Niemen Non Stop, dowiesz sie z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Anna Maćkowiak (dyrektor 10. Festiwalu Niemen Non Stop), Grzegorz Szczepłocki (szef artystyczny imprezy)

Data emisji: 24.11.2015

Godzina emisji: 14.23

pg/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W Opolu Natalia Niemen śpiewała z nieżyjącym ojcem

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2015 07:00
Festiwal w Opolu zbliża się wielkimi krokami. W festiwalowej odsłonie cyklu "Bez tajemnic" przypominamy barwne wydarzenia z historii imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal Niemen Non Stop największym świętem muzyki Niemena

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2015 20:37
- W tegorocznym programie po raz pierwszy w historii Festiwalu Niemen Non Stop zostanie wykonany jeden z kanonicznych utworów piosenkarza w stylistyce reggae - mówi dyrektor artystyczny festiwalu Grzegorz Szczepłocki.
rozwiń zwiń