Wyjątkowy duet w charytatywnym projekcie. Steczkowska i Andrus dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2015 19:02
- To bardzo miłe, kiedy można przekuć swoją popularności na pomoc potrzebującym - mówiła w Jedynce Justyna Steczkowska.
Audio
  • Justyna Steczkowska o utworze "Sny domowe, sny anielskie" (Muzyczna Jedynka)
Justyna Steczkowska pokazała światu dom dziecka Ufność. Jak jednak tłumaczyła, uratowano go dzięki pomocy wielu ludzi
Justyna Steczkowska pokazała światu dom dziecka "Ufność". Jak jednak tłumaczyła, uratowano go dzięki pomocy wielu ludziFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Jej spotkanie z Arturem Andrusem zaowocowało utworem "Sny domowe, sny anielskie". Ta świąteczna piosenka została nagrana po to, by wesprzeć dom dziecka "Ufność" z Częstochowy.

- Chodzi o malutkie dzieci porzucone przez nieodpowiedzialnych rodziców lub też pochodzące z patologicznych rodzin, gdzie były bite i maltretowane. Inne są po prostu tak chore, że rodzice nie potrafią się nimi opiekować. Potrzebują opieki lekarskiej 24 godziny na dobę - powiedziała piosenkarka.

Pieniądze z każdego egzemplarza sprzedanego singla "Sny domowe, sny anielskie" trafią w całości na rzecz częstochowskiego ośrodka. - Wierzę, że utwór się państwu spodoba, a każdy kto kupi tę płytę będzie wiedział, że pomógł i zrobił coś dobrego dla świata - podkreśliła Steczkowska. 

Z nagrania audycji można się również dowiedzieć, jak Justynie Steczkowska udało się uratować dom dziecka "Ufność" od zniszczenia.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Justyna Steczkowska (piosenkarka)

Data emisji: 2.12.2015

Godzina emisji: 14.15

tj/ag

Czytaj także

Edyta Górniak: świat potrzebuje oczyszczenia

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2015 16:45
- Na każdej płycie chcę oddać ludziom różne kolory życia. Po to, by mogli budzić się z piosenkami i zasypiać przy nich, szaleć, tańczyć, przytulać się, całować, wypłakać i oczyścić serca - mówiła w Jedynce artystka.
rozwiń zwiń