Aurelia Luśnia wydaje płytę. Pomóż w jej projekcie!

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2015 23:41
To już ostatnie chwile, by pomóc wokalistce Aurelii Luśni w wydaniu jej najnowszej płyty "Po godzinach". - Będzie to muzyka akustyczna z wątkami folkowymi - zdradza piosenkarka.
Audio
  • Rozmowa z Aurelią Luśnią o jej nowej płycie (Muzyczna Jedynka)
Piosenkarka Aurelia Luśnia
Piosenkarka Aurelia LuśniaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Aktualnie piosenkarka Aurelia Luśnia pracuje nad płytą "Po godzinach", na którą przygotowała pięć piosenek. Ostatnie utwory na nią powstaną pod koniec tego roku lub na początku najbliższego. Środki na stworzenie tego albumu Aurelia Luśnia zbiera poprzez stronę polakpotrafi.pl.

- Przysłowiową złotówką można wesprzeć projektodawcę i być częścią danego projektu. Jest wielu ludzi, którzy chcą być częścią tego, co robię i wierzą w to albo po prostu mnie lubią. To szalenie ważne i dodające energii - mówi wokalistka.

6 grudnia Aurelia Luśnia zagra mikołajkowy koncert, na którym będzie można usłyszeć jej utwory musicalowe, autorskie i świąteczne. Gdzie wokalistka zagra na żywo? Jakie są jej plany muzyczne? Do kiedy można pomóc Aurelii Luśni w wydaniu płyty? O tym więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Iza Żukowska

Gość: Aurelia Luśnia (piosenkarka)

Data emisji: 4.12.2015

Godzina emisji: 13.35

sm/ag

Czytaj także

Maryla Rodowicz: duet? Wyjątkowo

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2015 23:23
Czasem jednak piosenkarkę udaje się przekonać. Z Vitasem zaśpiewała nawet po rosyjsku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wspomnienia kluczem do legendarnej Abby

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2015 10:00
- W czasach, gdy Abba była bardzo popularna, jej piosenki nie zawierały górnolotnych słów. Potem, gdy zespół się rozwijał, teksty utworów były coraz ciekawsze - mówi Marzena Tarka, ekspertka od Abby.
rozwiń zwiń