Ania Wyszkoni: Boże Narodzenie zaczęło się dla mnie w czerwcu

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 16:50
- To wtedy zaczęliśmy prace nad płytą "Kolędy wielkie". Śmiałam się nawet, że wyczerpałam już limit świątecznych emocji w tym roku, ale na szczęście jest to chyba niemożliwe - mówi Ania Wyszkoni.
Audio
  • Ania Wyszkoni o płycie "Kolędy wielkie" i piosence "Od serca do serca" (Muzyczna Jedynka)
- Piosenka Od nieba do nieba to mój świąteczny hymn - mów Anna Wyszkoni
- Piosenka "Od nieba do nieba" to mój świąteczny hymn - mów Anna WyszkoniFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Płyta "Kolędy wielkie" trafiła do sklepów pod koniec listopada. - To są kolędy, które towarzyszą mi od zawsze. Pamiętam, jak chodziłam z rodzicami na pasterkę, gdzie śpiewało się "Cichą noc", "Przybieżeli do Betlejem" czy "Dzisiaj w Betlejem". Żadnej z nich więc nie mogło teraz zabraknąć, choć ten wybór i tak był trudny. Dziś już wiem, że kilku kolęd tu brakuje. Kto wie, może w przyszłym roku wzbogacimy tę płytę - zastanawia się piosenkarka.

Ania Wyszkoni nie kryje radości z powodu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. - Choć staram się w życiu postępować rozsądnie i znaleźć ten środek pomiędzy pracą a rodziną, święta to dla mnie czas absolutnie magiczny, zazwyczaj spokojny (śmiech) i spędzony w gronie najbliższych - tłumaczy gość "Muzycznej Jedynki".

W dniu wizyty artystki Piosenką dnia Jedynki był śpiewany przez nią utwór "Od nieba do nieba". W audycji opowiada o jego powstawaniu, a także o tym, jak w jej rodzinnym domu wygląda kolędowanie.

***

Rozmawiał: Marcin Kusy 

Gość: Ania Wyszkoni (wokalistka)

Data emisji: 18.12.2015

Godzina emisji: 14.14

Materiał został wyemitowany w audycji "Muzyczna Jedynka"

pg/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ania Wyszkoni: konsekwentnie podążam drogą, którą sobie wyznaczyłam

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2014 16:31
- Pomaga mi to poznać interesujących i inspirujących ludzi oraz przekonać ich do siebie - powiedziała w radiowej Jedynce piosenkarka. 20 maja miała miejsce platynowa reedycja jej drugiego solowego albumu pt. "Życie jest w porządku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Wyszkoni wciąż biegnie przed siebie: pracuję nad sobą, zmieniam się

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2014 20:00
- Zawsze staram się z publicznością nawiązać kontakt, tak by nadawać na tych samych falach - mówi w rozmowie z radiową Jedynką Anna Wyszkoni.
rozwiń zwiń