X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sarsa i Pamela Stone: śpiewać dla Siemachy to wyróżnienie

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 17:50
- Siemachę tworzą ludzie wielkich serc, a ich podopieczni są bardzo utalentowani - opowiadają wokalistki, które zaangażowały się w projekt charytatywny "Gwiazdy po kolędzie".
Audio
  • Sarsa i Pamela Stone o świątecznej płycie i pomocy podopiecznym Stowarzyszenia Siemacha (Muzyczna Jedynka)
Pamela Stone (L) i Sarsa
Pamela Stone (L) i SarsaFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Wspólne, bożonarodzeniowe nagrywanie płyty przez znanych polskich artystów i podopiecznych stowarzyszenia Siemacha odbyło się już po raz drugi. Podobnie jak w ubiegłym roku polskie kolędy i najbardziej znane "christmasy" wzięły na warsztat goszczące w "Muzycznej Jedynce" wokalistki.

Słuchaj także
wyszkoni-anna 1200.jpg
Dla Ani Wyszkoni Boże Narodzenie zaczęło się w czerwcu

- W chórze Siemacha my jesteśmy tylko maleńką wartością dodaną. Dzieci mają tak piękne dusze, że czuję się zaszczycona mogąc stać się częścią tak wyjątkowej inicjatywy - mówi Sarsa. Podkreśla też, że w przypadku tego Stowarzyszenia artystyczne działalnia mają konkretne przełożenie na rzeczywistość. W prowadzonych przez nie dziennych i całodobowych placówkach opiekę znajdują dzieci i młodzież między 6 a 18 rokiem życia. - Siemacha to jest takie nowoczesne podwórko, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje i talenty - potwierdza Pamela Stone. 

O próbach przed nagraniem płyty, rodzinnym kolędowaniu i charytatywnej pomocy piosenkarki opowiadały w Radiowej Jedynce. Kto jeszcze włączył się w projekt "Gwiazdy po kolędzie"?

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Iza Żukowska

Goście: Sarsa Markiewicz i Pamela Stone (wokalistki)

Data emisji: 18.12.2015

Godzina emisji: 13.14

asz/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stacey Kent: jestem muzyczną minimalistką

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 16:15
- Sądzę, że przestrzenie między nutami tworzą miejsce na refleksje, emocje i wyobraźnię słuchacza. Piosenkarz musi po prostu wyśpiewać tekst, ale to siła muzyki decyduje o interpretacji - mówi amerykańska artystka jazzowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Kukulska: boję się nazywać rzeczy po imieniu

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 18:23
- Piosenka "My" wyróżnia się, ma mocne przesłanie, którego unikam w tekstach. Boję się nazywać rzeczy po imieniu, mówić duże słowa, bo zawsze pachną patosem - powiedziała w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Golec uOrkiestra daje kolędową lekcję historii

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2015 16:06
- Polska ma prawie pięćset kolęd i pastorałek, to niebywałe bogactwo. Do tematyki bożonarodzeniowej sięgali m.in. Fryderyk Chopin czy Stanisław Moniuszko - mówią w Jedynce bracia Golcowie.
rozwiń zwiń