X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Aniołowo koło Darwinowa" - bliżej uśmiechu niż rechotu

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 18:57
16 i 17 stycznia o godz. 19 w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie odbędą się dwa koncerty pod tytułem "Aniołowo koło Darwinowa".
Audio
  • Marek Bartkowicz o koncertach "Aniołowo koło Darwinowa" (Muzyczna Jedynka)
Marek Bartkowicz, jeden z wykonawców występujących w koncercie Aniołowo koło Darwinowa
Marek Bartkowicz, jeden z wykonawców występujących w koncercie "Aniołowo koło Darwinowa"Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Wystąpią w nich Barbara Stępniak-Wilk, Andrzej Ozga i Marek Bartkowicz. - Dużo o Bogu, dużo bardzo o aniołach, jedna rzecz o diable i poświęcamy trochę czasu tej szalonej teorii Karola Darwina - zdradza szczegóły występów ostatni z wymienionych wykonawców.

Artyści wykonają głównie własne autorskie utwory, choć zacytują też Andrzeja Waligórskiego i zaśpiewają jedną piosenkę Włodzimierza Wysockiego. Zapis koncertu znalazł się na płycie, którą będzie można kupić po występach.

Koncerty "Aniołowo koło Darwinowa" są zawsze w styczniu. - Echo Świąt Bożego Narodzenia jeszcze gdzieś w nas siedzi, jest karnawał, ale zapominamy o tym, że byliśmy przez chwilę uduchowieni. Lawirujemy między uduchowieniem, żartem, a złośliwością - mówi o spektaklach Marek Bartkowicz. Gość radiowej Jedynki zastrzega, że artyści starają się, żeby to był żart, który wywołuje uśmiech, a nie rechot.

Piwnica na Wójtowskiej ponad trzy lata temu wznowiła działalność po 12-letniej przerwie. Marek Bartkowicz opowiada, co oferuje swoim gościom.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Marek Bartkowicz (dyrektor Staromiejskiego Domu Kultury)

Data emisji: 7.01.2016

Godzina emisji: 13.35

ag/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Barbara Stępniak-Wilk śpiewa Wysockiego i Nohavicę

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 15:20
Już 16 i 17 stycznia artystka wystąpi razem z Andrzejem Ozgą i Markiem Bartkowiczem w Piwnicy na Wójtowskiej w Warszawie.
rozwiń zwiń