"… nie na zawsze" Magdy Steczkowskiej to płyta o bogactwie miłości

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 14:50
- Tworzyłam tę płytę bardzo długo. Jestem za nią odpowiedzialna od pierwszej myśli do samego końca. Właściwie pracowaliśmy nad nią wspólnie z moim mężem, bo to on jest mózgiem tej operacji – mówi wokalistka.
Audio
  • Magda Steczkowska opowiada o pracy nad płytą "... nie na zawsze" (Muzyczna Jedynka)
- Jacek Cygan i Marek Kościkiewicz mają niezwykły dar pisania jak kobiety. Gdy dostałam ich teksty popłakałam się - przyznaje Magda Steczkowska
- Jacek Cygan i Marek Kościkiewicz mają niezwykły dar pisania jak kobiety. Gdy dostałam ich teksty popłakałam się - przyznaje Magda SteczkowskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

5 lutego miała swoją premierę płyta "… nie na zawsze" Magdy Steczkowskiej. Na album trafił m.in. utwór "Jedna" z tekstem Jacka Cygana. - Powstał on blisko 15 lat temu i znalazł się na płycie nagranej przeze mnie z zespołem Indygo. Na koncertach wciąż go gramy, stale robi niesamowite wrażenie, dlatego postanowiliśmy go odświeżyć - przyznaje piosenkarka.

Jak układała się współpraca artystki z Kubą Molędą? Co decyduje, która z piosenek zostanie singlem promującym płytę? Która z piosenek z "… nie na zawsze" jest najbliższa wokalistce? O jakich rodzajach miłości Magda Steczkowska śpiewa na najnowszym albumie?

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Małgorzata Kościelniak

Gość: Magda Steczkowska (wokalistka)

Data emisji: 8.02.2015

Godzina emisji: 13.17

gs/ag

Czytaj także

Michał Rudaś: od Indii do popu

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2016 15:16
- Pięć piosenek powstało z myślą o tym albumie, tyle skomponowaliśmy z Łukaszem Chylińskim. To moja trzecia płyta, bardzo różniąca się od tego, co nagrałem do tej pory - opowiada w Jedynce Michał Rudaś.
rozwiń zwiń

Czytaj także

The Cookies: niepowtarzalna muzyczna mieszanka

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2016 15:52
- Gramy muzykę, którą określamy jako elektroniczny pop. Nasz muzyka to synergia naszych wszystkich doświadczeń, tego co słuchaliśmy w młodości - mówią członkowie zespołu The Cookies.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pectus: płyta "Kobiety" jest wyjątkowa

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 15:08
- Konflikt za naszą wschodnią granicą wstrząsnął nami i ukierunkował nagrywanie tego albumu - mówią bracia Tomasz i Maciej Szczepanikowie z grupy Pectus.
rozwiń zwiń