Kasia Moś: polski pop ma szansę podbić Europę

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2016 16:01
- Margaret, Michał Szpak i Edyta Górniak są bardziej znani, ale zobaczymy, może zdarzy się cud - mówiła artystka, której piosenka "Addiction" powalczy o prawo do udziału w tegorocznym konkursie Eurowizji.
Audio
  • Kasia Moś o swoich szansach w konkursie Eurowizji (Muzyczna Jedynka)
W październiku 2015 roku ukazała się debiutancka płyta Kasi Moś pt. Inspination. Znalazł się na niej singiel Addiction, z którym zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji  61. Konkursu Piosenki Eurowizji
W październiku 2015 roku ukazała się debiutancka płyta Kasi Moś pt. "Inspination". Znalazł się na niej singiel "Addiction", z którym zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji 61. Konkursu Piosenki EurowizjiFoto: PAP/Marek Gorczyński

Piosenkarka tłumaczyła, że utwór nie powstał celowo z myślą o konkursie. - Zgłosiliśmy go i najwyraźniej przypadł do gustu jury. Bardzo się z tego cieszymy - podkreśliła.

Czytaj także
eurowizja 1200 PAP.jpg
Eurowizja 2016. Prezentujemy uczestników polskich eliminacji

Piosenka "Addiction" nie jest również utrzymana w stylu Eurowizji, ale zdaniem artystki ma szanse spodobać się szerszej publiczności. - Zawsze podkreślam, że żyjemy w czasach niezwykłej szansy inspirowania i czerpania z całego świata. Nie mówię, że stworzyliśmy coś wspaniałego i cudownego. Cały czas uczymy się. To są nasze początki jako twórców i z każdym utworem będziemy lepsi - zapewniała Moś. 

W nagraniu audycji Moś mówiła również, o czym jest jej piosenka oraz jak wyobraża sobie swój występ na scenie Eurowizji w Sztokholmie.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Anna Will

Gość: Kasia Moś

Data emisji: 22.02.2016

Godzina emisji: 13.41

tj/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Edyta Górniak: otworzyłam się na nowy nurt muzyczny

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2015 17:22
- Singlem "Your High" rozpoczynam nowy etap mojej drogi artystycznej. Będę zaskakiwać ludzi tak, żeby im się nie nudziło – mówi w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń