"Chodź ze mną". Kuba Molęda o miłości

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2016 15:51
- Nie wiem do końca, czy ten utwór będzie odzwierciedlał cały materiał. Myślę, że reszta kompozycji aranżacyjnie będzie podążała troszkę bardziej w stronę popu i soulu - mówi o swoim nowym singlu wokalista.
Audio
  • Kuba Molęda o singlu "Chodź ze mną" i nowej płycie (Muzyczna Jedynka)
- To historia o miłości. W tym tekście zapraszam do tego pięknego świata wykreowanego dla niej i dla niego - mówi o utworze Chodź ze mną Kuba Molęda
- To historia o miłości. W tym tekście zapraszam do tego pięknego świata wykreowanego dla niej i dla niego - mówi o utworze "Chodź ze mną" Kuba MolędaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Utwór "Chodź ze mną" to zapowiedź nowej płyty Kuby Molędy. Artysta sam napisał słowa do piosenki i jest jej współkompozytorem. Swoje dzieło premierowo zaprezentował w "Muzycznej Jedynce". - Zapraszam Państwa na dźwięki gitary, smyczków i piana, z przeważającą ilością mojego głosu - powiedział we wstępie.

Oprócz pracy nad nową płytą Kuba Molęda gra główną rolę w musicalu "Rapsodia z demonem" w warszawskim Teatrze Rampa. O czym opowiada ten spektakl i jaką rolę pełni w nim muzyka zespołu Queen oraz dlaczego mimo młodego wieku gość Jedynki może uważać się za weterana sceny muzycznej, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Małgorzata Kościelniak

Gość: Kuba Molęda (wokalista, kompozytor, aktor)

Data emisji: 29.02.2016

Godzina emisji: 13.16

pg/gs

Czytaj także

Natalia Kukulska zrywa z pop: staram się rozwijać

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2015 09:15
- Oczekuje od siebie nowych rzeczy, podwyższam sobie poprzeczkę. Bardzo się cieszę jeśli udało się to na płycie "Ósmy plan" - mówiła w Jedynce artystka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwsza dorosła płyta dziecięcej gwiazdy Sary Jaroszyk

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2015 01:04
- Moja płyta jest wyrazem mnie teraz. Większość piosenek z albumu oraz tekstów jest mojego autorstwa, więc jest to moje małe dziecko - mówi Sara Jaroszyk.
rozwiń zwiń