Michał Szpak wzywa: w życiu nie warto się poddawać

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2016 18:49
- "Colour of your life" ma bardzo ważne przesłanie. Jeśli uda mi się pojechać na Konkurs Piosenki Eurowizji, trafię z nim do bardzo dużej grupy odbiorców - mówi wokalista w Jedynce.
Audio
  • Michał Szpak o udziale w preselekcjach do Eurowizji i piosence "Colour of your life" (Muzyczna Jedynka)
Michał Szpak
Michał SzpakFoto: Zosia Zija i Jacek Pióro/mat. promocyjne

Eurowizyjny potencjał tego utworu wokalista usłyszał już pracując nad swoją debiutancką płytą "Byle być sobą", która ukazała się w listopadzie minionego roku. - To jest spektakularna piosenka, uszyta na miarę tego konkursu. Jest także bardzo trudna i drżę za każdym razem, gdy mam ją wykonać na scenie - dodaje Michał Szpak. Prócz strony technicznej trudne jest także przekazanie emocji, jakie niesie "Color of your life". - W życiu każdego z nas, bez względu na to, w jakich rodzinach się urodziliśmy, pojawiają się przeszkody. Ale one nie mogą powstrzymać nas w dążeniu do celu, mamy się podnieść i iść dalej - zachęca wokalista.

Czytaj także
eurowizja 1200 PAP.jpg
Eurowizja 2016. Prezentujemy uczestników polskich eliminacji

Michał Szpak jest szczęśliwy mogąc brać udział w polskiej preselekcji do Eurowizji 2016. Czy jednak nie obawia się konkurencji? Posłuchaj rozmowy i konkursowej piosenki!

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Anna Will

Gość: Michał Szpak (wokalista, autor tekstów)

Data emisji: 1.03.2016

Godzina emisji: 13.45

asz/mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kasia Moś: polski pop ma szansę podbić Europę

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2016 16:01
- Margaret, Michał Szpak i Edyta Górniak są bardziej znani, ale zobaczymy, może zdarzy się cud - mówiła artystka, której piosenka "Addiction" powalczy o prawo do udziału w tegorocznym konkursie Eurowizji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Taraka chce zapytać na Eurowizji o tożsamość Europy

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2016 15:00
- Aranżując piosenkę "In The Rain" chcieliśmy tekstu, który będzie zrozumiały dla Europejczyka ze Wschodu i Zachodu. Musiał być w miarę uniwersalny, ale w pejzażu instrumentów konflikt różnych stylów, jednoznacznie określających o co nam chodzi, musiał nastąpić – mówił Karol Kus.
rozwiń zwiń