Janusz Radek o bieganiu i prezencie dla kobiet

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2016 14:30
W radiowej Jedynce artysta opowiedział o swojej wyjątkowej piosence, zdradził również, że siły do śpiewania i koncertowania zbiera podczas... biegania.
Audio
  • Janusz Radek przygotował specjalny prezent dla kobiet (Muzyczna Jedynka)
- Kiedyś lubiłem inne rzeczy, ale okazało się że bieganie po 40-jest wskazane. Bardzo mi się spodobało i teraz jestem już biegoholikiem - przyznaje Janusz Radek
- Kiedyś lubiłem inne rzeczy, ale okazało się że bieganie po 40-jest wskazane. Bardzo mi się spodobało i teraz jestem już biegoholikiem - przyznaje Janusz RadekFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Nie słucham wtedy niczego. Dla mnie szybkie bieganie to także przeżycie intelektualne. Biegam samotnie, nie lubię biegać z kimś. Biegam, myśląc o całym dniu i ważnych sprawach - przyznaje gość Pawła Sztompke.

Jakie sukcesy muzyk odnosi w bieganiu? Z czego jest szczególnie dumny? Gdzie można go spotkać podczas treningu? I gdzie zaplanowane są najbliższe koncerty Janusza Radka?   Zapraszamy do wysłuchania audycji!

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Janusz Radek (piosenkarz, kompozytor, autor tekstów)

Data emisji: 8.03.2016

Godzina emisji: 13.15

gs/mk

Czytaj także

Robert Janson o hymnie "Tyś jest mój syn": musiałem odnieść się do magii

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016 19:30
- Przygniatała mnie myśl, czy podołam napisać odpowiednią melodię, skuteczną. Okrągła rocznica chrztu Polski niesie ze sobą wyzwania - mówi kompozytor oficjalnego hymnu obchodów 1050. rocznicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Dąbrowska: otwieram nowy rozdział

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2016 22:18
- Czuję się jak debiutantka, jakbym zaczynała coś nowego, innego - zmieniłam wytwórnię, management. Ta płyta jest krokiem w przyszłość - powiedziała wokalistka w dniu premiery krążka "Dla naiwnych marzycieli".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Loka przekłada "Fausta" na realia polskiego rock'n'rolla

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2016 16:00
- "Tańczę sam" opowiada o zaprzedaniu duszy diabłu i próbie wykołowania go - mówią muzycy o nowej piosence, przy której współpracowali z Grzegorzem Skawiński i Piotrem Cyrwusem.
rozwiń zwiń