Marcin Kindla i premiera klipu "To nie mój czas"

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 16:40
Muzyk odwiedził radiową Jedynkę w dniu premiery teledysku "To nie mój czas" zapowiadającego dwupłytowy album. - Premiera klipu odbędzie się dziś - zapowiada Marcin Kindla.
Audio
  • Wpkalista Marcin Kindla o swojej nowej płycie (Muzyczna Jedynka)
Marcin Kindla
Marcin KindlaFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Płyta Marcina Kindli ukaże się 29 kwietnia, oprócz piosenek nagranych w studiu znajdzie się na niej koncert zarejestrowany pod koniec ubiegłego roku w studiu Polskiego Radia w Katowicach. - W tym samym miejscu 20 lat wcześniej wspólnie z bratem wygrałem konkurs "Chcę być gwiazdą". Katowice kojarzą mi się z moim oficjalnym startem w muzycznym życiu, z przyjemnością powróciłem do tej samej sali i zagrałem m.in. tę piosenkę, którą wtedy wygraliśmy, czyli "Tak jak anioł" - wspomina muzyk.

Marcin Kindla opowiada także o tworzeniu albumu w Londynie, m.in. w studiu, w którym nagrywała Adele. Wyjaśnia też, dlaczego najnowszy teledysk może zaskoczyć jego fanów i zaprasza na koncerty.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Małgorzata Kościelniak

Gość: Marcin Kindla (wokalista, multiinstrumentalista, autor tekstów piosenek)

Data emisji: 14.03.2016

Godzina emisji: 14.13

mg/tj

Czytaj także

Pectus: płyta "Kobiety" jest wyjątkowa

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 15:08
- Konflikt za naszą wschodnią granicą wstrząsnął nami i ukierunkował nagrywanie tego albumu - mówią bracia Tomasz i Maciej Szczepanikowie z grupy Pectus.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"… nie na zawsze" Magdy Steczkowskiej to płyta o bogactwie miłości

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 14:50
- Tworzyłam tę płytę bardzo długo. Jestem za nią odpowiedzialna od pierwszej myśli do samego końca. Właściwie pracowaliśmy nad nią wspólnie z moim mężem, bo to on jest mózgiem tej operacji – mówi wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chodź ze mną". Kuba Molęda o miłości

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2016 15:51
- Nie wiem do końca, czy ten utwór będzie odzwierciedlał cały materiał. Myślę, że reszta kompozycji aranżacyjnie będzie podążała troszkę bardziej w stronę popu i soulu - mówi o swoim nowym singlu wokalista.
rozwiń zwiń