"Naturalnie" - Stashka w wiosennym wydaniu

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2016 16:18
- Ta płyta jest dla ludzi, którzy poszukują szczęścia lub je już naleźli albo chcą je pielęgnować - mówi piosenkarka o swoim najnowszym albumie pt. "Naturalnie".
Audio
  • Stashka o swojej debiutanckiej płycie "Naturalnie" (Muzyczna Jedynka)
Zanim Stashka zdecydowała się na solową karierę, współpracowała m.in. z Mariką, Anią Wyszkoni i zespołem Zakopower
Zanim Stashka zdecydowała się na solową karierę, współpracowała m.in. z Mariką, Anią Wyszkoni i zespołem ZakopowerFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Debiutancki krążek Stashki miał premierę w piątek 18 marca. Płyta, tak jak i sama artystka, przepełniona jest pozytywną energią. - Nawet gdy mam gorsze dni, bo w końcu jestem tylko człowiekiem, to taki stan zazwyczaj trwa u mnie krótko. Jestem w stanie szybko sobie wytłumaczyć, że to nie ma sensu, że trzeba iść dalej, a nie ciągnąć za sobą jak ogon tego, co było. Polecam to wszystkim - tłumaczy gość "Muzycznej Jedynki".


Kilka miesięcy przed ukazaniem się płyty "Naturalnie" Stashka po raz pierwszy została mamą. Jak udaje jej się łączyć karierę z macierzyństwem, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzący: Małgorzata Kościelniak

Gość: Stashka (wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów)

Data emisji: 21.03.2016 

Godzina emisji: 14.12

pg/tj

Czytaj także

Stashka wydaje debiutancki album: najbardziej czekam na spotkania z ludźmi

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2014 12:20
Płyta ukaże się jesienią, ale Kasia Stasiak na koncie ma już kilka statuetek, w tym główną nagrodę i nagrodę publiczności Bałtyckiego Festiwalu Piosenki w Karlshamn. - Bardzo lubię ludzi; występować, śpiewać dla nich. I myślę, że to czują - uważa Stashka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Stashka" zaraża pozytywną energią

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2015 16:43
- Polakom bardzo tego potrzeba. Słyniemy z tego, że lubimy zamartwiać się i narzekać, zamykać się w swoim świecie - mówiła w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń