Artur Gotz o Tobiaszu, który jeszcze nie miał dziewczyny

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2016 15:26
- Baliśmy się z autorką tekstu, jak Tobiasz zareaguje na utwór, ale był nim zachwycony - powiedział w audycji "Muzyczna Jedynka" wokalista Artur Gotz.
Audio
Artur Gotz
Artur GotzFoto: Wojciech Kusiński/PR

Druga płyta Artura Gotza - "Mężczyzna prawie idealny" - zawiera 13 utworów, które koncentrują się na psychofizycznej kondycji mężczyzny XXI wieku. Każda piosenka to opowieść o mężczyźnie, którego autorka tekstów - Agnieszka Chrzanowska - poznała osobiście. Bohaterami utworów stali się: zakochani, naiwni, nawróceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej.

- Nie wszystkich tych mężczyzn poznałem, ale akurat Tobiasza, o którym jest jedna z piosenek, tak. Siedziałem przy stoliku z Agnieszką w popularnej knajpie w Krakowie, na Kazimierzu. Przy stoliku obok siedziało dwóch chłopaków. W pewnym momencie podłączyli się do naszej rozmowy. Tobiasz okazał się bardzo ciekawy, bardzo interesujący - podkreślił w audycji "Muzyczna Jedynka" wokalista.

Wysłuchaj całej audycji, w której Gotz opowiedział o planowanych koncertach.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzący: Marcin Kusy

Gość: Artur Gotz (wokalista, aktor teatralny i filmowy)

Data emisji: 05.05.2015

Godzina emisji: 13.23

kk

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Artur Gotz Marcin Kusy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Isle of Love. "Gramy tak, jak myślimy i czujemy"

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2016 15:30
Isle of Love to wspólny projekt Tomasza "Ragaboya" Osieckiego, Marcina Żabiełowicza i Adama Słomińskiego. Grupa w ubiegłym roku wydała singiel, a w tym powraca z debiutancką płytą. Premiera krążka - 13 maja.
rozwiń zwiń