Antek Smykiewicz zadebiutuje w Opolu. "Motywuje mnie trema"

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2016 17:16
- Osoby, które słyszały moją piosenkę w radiu będą mogły mnie zobaczyć – mówił w Jedynce wokalista o swoim występie na festiwalu w Opolu.
Audio
  • Antek Smykiewicz: motywuje mnie trema (Muzyczna Jedynka)
Antek Smykiewicz
Antek SmykiewiczFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Na scenie opolskiego amfiteatru Antek Smykiewicz zagra 3 czerwca podczas koncertu "Debiuty". Jak tłumaczył ma niewielką tremę, ale trudno nazwać to stresem, czy strachem. Trema mnie motywuje. Myślę, że będzie nieźle - powiedział artysta.

Smykiewicz zaśpiewa piosenkę "Pomimo burz". Promuje ona jego pierwszą płytę "Nasz film", która ukazała się 6 maja. - Ten materiał wieńczy ostatnie dwa lata mojej pracy - przyznał. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, dał się bowiem wcześniej poznać m.in. dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu "The Voice of Poland", w którym zajął drugie miejsce.


W nagraniu audycji Smykiewicz ujawnił jaką wiedzę udało mu się wynieść z talent show oraz o czym jest jego debiutancka płyta.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Iza Żukowska

Gość: Antek Smykiewicz (wokalista)

Data emisji: 10.05.2016

Godzina emisji: 14.37

tj/pj

Czytaj także

Bovska i jej kaktus na głowie oraz paproci kwiat

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2016 16:08
Gościem "Muzycznej Jedynki" była Magda Grabowska-Wacławek znana jako Bovska - wokalistka, która zakwalifikowała się do tegorocznego koncertu opolskie Debiuty.
rozwiń zwiń