Rozśpiewany film reżyserki Agnieszki Glińskiej

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2016 06:00
Agnieszka Glińska, utytułowana reżyserka teatralna, zadebiutowała na dużym ekranie. Jej film "#Wszystkogra" to musical o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia.
Audio
Kadr z filmu Wszystkogra
Kadr z filmu "#Wszystkogra"Foto: mat. promocyjne

Bohaterkami filmu są trzy kobiety - babcia, matka i wnuczka, które próbują ocalić rodzinny dom. Ich perypetie opowiadane są poprzez największe polskie przeboje, m.in. z repertuaru T.Love, Manaamu czy zespołu Tilt. I to właśnie muzyka gra w tym obrazie główną rolę. - Tak miało być. Ten film powstał z miłości do piosenek z tego konkretnego okresu. Przekazujemy ludziom trochę jasnej, dobrej energii, a tego dość mocno brakuje i w polskim kinie, i w naszej rzeczywistości - mówi Agnieszka Glińska.

W audycji posłuchacie piosenki "Jej portret" w wykonaniu aktorek odtwarzających w filmie główne role - Stanisławy Celińskiej, Kingi Preis i Elizy Rycembel.

Agnieszka Glińska Agnieszka Glińska


***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Agnieszka Glińska (reżyserka)

Data emisji: 17.05.2016

Godzina emisji: 13.20

mg/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ola Gintrowska: rozrywka jest mi bliższa niż opera

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2015 15:10
- Ja jeszcze nie do końca dorosłam do opery. Uwielbiam ją i szanuję, zawsze wzruszam się, gdy słucham opery czy też sama ją śpiewam. Wolę jednak iść w kierunku rozrywki - mówi wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisława Celińska: chcę oglądać ten film niezliczoną ilość razy

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2016 15:48
- Ja jestem zachwycona. Jest to pod każdym względem świetnie zrobiony film - powiedziała o obrazie "Wszystko gra" Agnieszki Glińskiej aktorka Stanisława Celińska, która wystąpiła w tej produkcji w roli babci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak to się stało, że Elvis Presley nie zaśpiewał "Anny Marii"?

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2016 15:03
Agent Elvisa Presleya zwrócił się z prośbą o zgodę na zaśpiewanie piosenki "Anna Maria" do Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Jaką odpowiedź otrzymał? O tym w radiowej Jedynce opowiedział Krzysztof Dzikowski.
rozwiń zwiń