Kasia Wilk po raz piąty zaśpiewa w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2016 15:30
Kasia Wilk współpracowała z Kayah i Mezo, a także z zespołami KTO TO, Dreamland i Groovestreet, a na swoim koncie ma dwa solowe albumy. W Opolu na konkursie SuperPremier wykona nową piosenkę pt. "Światłocień".
Audio
  • Kasia Wilk o swoim występie na opolskim koncercie SuperPremier (Muzyczna Jedynka)
Kasia Wilk
Kasia WilkFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Tym utworem Kasia Wilk powraca po pięciu latach milczenia. - Jest to efekt współpracy z debiutującym producentem, ale jednocześnie doświadczonym muzykiem znanym z takich zespołów jak Sofa i Organek. To Robert Markiewicz, perkusista, który postanowił sprawdzić się w produkcji - mówi wokalistka.

Kasia Wilk przyznaje też, że na opolskiej scenie będzie występowała już piąty raz i opowiada o swoich poprzednich opolskich koncertach. Podczas jednego z nich spadła ze sceny!

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Kasia Wilk (wokalistka)

Data emisji: 24.05.2015

Godzina emisji: 13.44

mg/tj

Czytaj także

Antek Smykiewicz zadebiutuje w Opolu. "Motywuje mnie trema"

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2016 17:16
- Osoby, które słyszały moją piosenkę w radiu będą mogły mnie zobaczyć – mówił w Jedynce wokalista o swoim występie na festiwalu w Opolu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Sobierajski zadebiutuje w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 16:20
23-letni piosenkarz, kompozytor, pianista, autor tekstów i aranżacji zdobył popularność dzięki udziałowi w telewizyjnym talent show. W tym roku wystąpi w Opolu na koncercie Debiutów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zimowa w Opolu. Michał Mentel: liczymy na fajny odbiór

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2016 13:56
- Cieszymy się, że weźmiemy udział w takim wielkim wydarzeniu, że pokażemy naszą muzykę nowym słuchaczom - powiedział w radiowej Jedynce instrumentalista Michał Mentel z grupy Zimowa, która zaprezentuje się w opolskich Debiutach.
rozwiń zwiń