X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Piloci" - nowy musical w Teatrze Roma

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2016 13:29
Po wielkim sukcesie musicalu "Mamma Mia!" warszawski Teatr Muzyczny Roma przygotowuje kolejną, oryginalną produkcję. Premiera jesienią 2017 roku.
Audio
  • "Piloci" nowy musical w Teatrze Roma (Jedynka/Muzyczna Jedynka)
Musical Mamma mia w Teatrze Roma
Musical "Mamma mia" w Teatrze Roma Foto: PAP/Rafał Guz

- Rozpoczęliśmy już prace przedprodukcyjne nad musicalem "Piloci"- informują goście "Muzycznej Jedynki" Sylwia Barycka i Michał Wojnarowski z Teatru Roma.

Będzie to historia miłosna z wojną w tle. Spektakl inspirowany jest wydarzeniami z II wojny światowej, ale zawiera wiele wątków natury osobistej. Bohaterami są Polacy, którzy uczestniczyli w bitwie o Anglię. Za warstwę tekstową odpowiada Michał Wojnarowski, za muzykę bracia Lubowiczowie (Dawid i Jakub). Autorem libretta oraz reżyserem jest dyrektor Romy Wojciech Kępczyński.

- Castingi ruszą jesienią. Przy poprzedniej superprodukcji musicalu "Mamma Mia!" zgłosiło się kilka tysięcy osób. Teraz też spodziewamy się tłumów - dodają goście audycji.

Oprócz dużej sceny w Romie działa scena kameralna ze spektaklami offowymi, koncerty piosenki literackiej i jazzem. Sylwia Barycka i Michał Wojnarowski zaprosili na najbliższe wydarzenia w Romie. 

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Iza Żukowska

Gość: Sylwia Barycka i Michał Wojnarowski (Muzyczny Teatr Roma)

Data emisji: 30.05.2016

Godzina emisji: 13.39

ab/tj


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Mamma Mia!", czyli miłość, morze i słońce

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2015 16:55
Szwedzka muzyka, włoski tytuł, grecka wyspa i – światowy sukces! O polskiej premierze musicalu "Mamma Mia!" opowiedzą Jacek Mikołajczyk i Marcin Zawada.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenki siłą musicali? "Najważniejsza jest akcja"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2015 20:13
- Musical mówi nam o naszych problemach, proponuje bohaterów, z którymi możemy się utożsamić - uważa Daniel Wyszogrodzki, kierownik literacki Teatru Muzycznego Roma.
rozwiń zwiń