X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Opole 2016. "Moje przesłanie to miłość i nadzieja"

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2016 17:14
- Tego mamy bardzo mało. Modna jest dekadencja i ponurość, a przecież tak naprawdę ludzie mają już dość problemów - mówiła Stanisława Celińska przed koncertem "SuperJedynki" na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Audio
  • Stanisława Celińska przed koncertem "SuperJedynki" na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (Muzyczna Jedynka)
- Podczas koncertu staram się wysłyszeć, co jest w słuchaczach i ich sercach - mówi Stanisława Celińska
- Podczas koncertu staram się wysłyszeć, co jest w słuchaczach i ich sercach - mówi Stanisława CelińskaFoto: Wojciech Kusiński/PR

W sobotę (4.06) artystka nie tylko wystąpiła na scenie opolskiego amfiteatru, ale również odebrała podwójną platynową płytę za album "Atramentowa... Suplement". Jak sama przyznaje, sukces tego wydawnictwa to efekt tego, że udało się jej nawiązać kontakt ze słuchaczem. - Czasem opowiadam im o bolączkach, a czasem o pragnieniach i potrzebach, które wspólnie odczuwamy. Wszystko w taki spokojny sposób, w jaki się dziś już do ludzi nie mówi. Wszędzie pełno jest hałasu i takiego natarczywego świata - tłumaczyła Stanisława Celińska.

W audycji nadawanej z plenerowego studia radiowej Jedynki na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu artystka zdradziła również, czy ważna jest dla niej kariera i co było bliższe jej sercu na początku drogi życiowej: muzyka czy aktorstwo.

Stanisława Celińska w studiu plenerowym Jedynki razem z prowadzącymi: Anną Will i Marcinem Kusym/fot. PR Stanisława Celińska w studiu plenerowym Jedynki razem z prowadzącymi: Anną Will i Marcinem Kusym/fot. PR

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzą: Anna Will, Marcin Kusy

Gość: Stanisława Celińska (aktorka, wokalistka)

Data emisji: 4.06.2016

Godzina emisji: 14.15

pg/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisława Celińska: staram się oddać to, co mi w duszy gra

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 16:00
- "Prześpij się. Następnego dnia będzie lepszy dzień". Potrzebujemy usłyszeć coś takiego. Czasem wspomnienia nas zabijają, są kulą u nogi – mówi Stanisława Celińska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisława Celińska: chcę oglądać ten film niezliczoną ilość razy

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2016 15:48
- Ja jestem zachwycona. Jest to pod każdym względem świetnie zrobiony film - powiedziała o obrazie "Wszystko gra" Agnieszki Glińskiej aktorka Stanisława Celińska, która wystąpiła w tej produkcji w roli babci.
rozwiń zwiń