Opole 2016. "Moje przesłanie to miłość i nadzieja"

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2016 17:14
- Tego mamy bardzo mało. Modna jest dekadencja i ponurość, a przecież tak naprawdę ludzie mają już dość problemów - mówiła Stanisława Celińska przed koncertem "SuperJedynki" na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Audio
  • Stanisława Celińska przed koncertem "SuperJedynki" na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (Muzyczna Jedynka)
- Podczas koncertu staram się wysłyszeć, co jest w słuchaczach i ich sercach - mówi Stanisława Celińska
- Podczas koncertu staram się wysłyszeć, co jest w słuchaczach i ich sercach - mówi Stanisława CelińskaFoto: Wojciech Kusiński/PR

W sobotę (4.06) artystka nie tylko wystąpiła na scenie opolskiego amfiteatru, ale również odebrała podwójną platynową płytę za album "Atramentowa... Suplement". Jak sama przyznaje, sukces tego wydawnictwa to efekt tego, że udało się jej nawiązać kontakt ze słuchaczem. - Czasem opowiadam im o bolączkach, a czasem o pragnieniach i potrzebach, które wspólnie odczuwamy. Wszystko w taki spokojny sposób, w jaki się dziś już do ludzi nie mówi. Wszędzie pełno jest hałasu i takiego natarczywego świata - tłumaczyła Stanisława Celińska.

W audycji nadawanej z plenerowego studia radiowej Jedynki na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu artystka zdradziła również, czy ważna jest dla niej kariera i co było bliższe jej sercu na początku drogi życiowej: muzyka czy aktorstwo.

Stanisława Celińska w studiu plenerowym Jedynki razem z prowadzącymi: Anną Will i Marcinem Kusym/fot. PR Stanisława Celińska w studiu plenerowym Jedynki razem z prowadzącymi: Anną Will i Marcinem Kusym/fot. PR

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzą: Anna Will, Marcin Kusy

Gość: Stanisława Celińska (aktorka, wokalistka)

Data emisji: 4.06.2016

Godzina emisji: 14.15

pg/mc

Czytaj także

Stanisława Celińska: staram się oddać to, co mi w duszy gra

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 16:00
- "Prześpij się. Następnego dnia będzie lepszy dzień". Potrzebujemy usłyszeć coś takiego. Czasem wspomnienia nas zabijają, są kulą u nogi – mówi Stanisława Celińska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisława Celińska: chcę oglądać ten film niezliczoną ilość razy

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2016 15:48
- Ja jestem zachwycona. Jest to pod każdym względem świetnie zrobiony film - powiedziała o obrazie "Wszystko gra" Agnieszki Glińskiej aktorka Stanisława Celińska, która wystąpiła w tej produkcji w roli babci.
rozwiń zwiń