Edward Hulewicz: nie wyobrażam sobie życia bez śpiewania

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2016 17:08
- Praca w tym zawodzie, który stanowi jednocześnie moją pasję, to dla mnie nieprawdopodobne szczęście. To mi się udało i mam nadzieję, że jeszcze przez jakiś czas będę to kontynuować - mówi piosenkarz.
Audio
  • Edward Hulewicz o swoim jubileuszu i miłości do estrady (Muzyczna Jedynka)
- Największą radość sprawia mi to, że wciąż są jeszcze chętni, którzy chcą mnie słuchać i oglądać - mówi Edward Hulewicz
- Największą radość sprawia mi to, że wciąż są jeszcze chętni, którzy chcą mnie słuchać i oglądać - mówi Edward HulewiczFoto: Wojciech Kusiński

Edward Hulewicz świętuje w tym roku jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji ukazał się dwupłytowy album zawierający przegląd jego twórczości. Jednym z utworów, które można tam znaleźć jest "Bo życie jedno mam". Jak zdradza gość radiowej Jedynki, już niebawem do piosenki powstanie również teledysk. - Zdjęcia są zaplanowane na lipiec. Uważam, że to jedna z najlepszych piosenek, jakie ostatnio nagrałem - podkreśla artysta.

Z audycji można dowiedzieć się także, w jakim głośnym polskim filmie wystąpił Edward Hulewicz, który jego utwór został zdjęty z Telewizyjnej Giełdy Piosenki i przy jakiej okazji współpracował z Katarzyną Gaertner.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Edward Hulewicz (piosenkarz, kompozytor, autor tekstów)

Data emisji: 7.06.2015

Godzina emisji: 14.14

pg/gs

Czytaj także

Niezapomniany Edward Hulewicz i Tarpany

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2013 12:16
- Nie wiem dlaczego "Tarpany" słabo przeszły do historii. Być może dlatego, że specjalizowaliśmy się, zupełnie bez sensu, w coverach. Jedyna rzecz, która przeszła do dzisiejszych czasów to "Siała baba mak" - przyznał w Jedynce Edward Hulewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Halina Frąckowiak w Opolu: kocham Polskie Radio

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2016 17:43
Gwiazdy oraz debiutanci Opola 2016 gościli w plenerowym studiu "Muzycznej Jedynki" na kilka godzin przed inauguracją święta polskiej muzyki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opole 2016. Worek nagród dla Varius Manx i Kasi Stankiewicz!

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2016 20:08
- To piękna chwila, która trwa. W życiu ludzie częściej się rozstają niż do siebie powracają. Jeśli więc nastąpił taki powrót, nawet jeśli będzie trwał sezon czy dwa, to zostanie on zapamiętany - mówi Robert Janson z Varius Manx.
rozwiń zwiń