Łzy: muzyka to znów nasze hobby i pasja

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2016 17:06
- Granie przestało być naszym głównym źródłem utrzymania. Nadal sprawia nam jednak ogromną przyjemność, nie mniejszą niż kiedyś na koncertach dla 20 osób. Teraz przychodzi ich po 2 tysiące, a radość i pasja są te same - mówi Adam Kąkol z zespołu Łzy.
Audio
  • Muzycy zespoły Łzy o płycie wydanej z okazji 20-lecia istnienia, satysfakcji z życia i dążeniu do bycia lepszymi (Muzyczna Jedynka)
- Nigdy nie odpuszczamy. praktycznie cały czas coś robimy - mówią członkowie zespołu
- Nigdy nie odpuszczamy. praktycznie cały czas coś robimy - mówią członkowie zespołuFoto: Wojciech Kusiński/PR

Goście "Muzycznej Jedynki" świętują jubileusz 20-lecia istnienia. Z tej okazji w czerwcu ukazał się dwupłytowy album "Łzy 20". - Na pierwszej, białej płycie jest 10 premierowych utworów, w tym nasz najnowszy singiel "Życie jest piękne". Z kolei na drugim krążku jest 20 największych hitów zespołu, w wersjach studyjnych i koncertowych. Jeżeli ktoś chce, nie wychodząc z domu, poczuć się jak na naszym koncercie, polecamy mu tę płytę - zachęca Sara Chmiel, wokalistka.

Czy muzycy Łez uważają swój zespól za legendę, na jaki festiwal chcieliby zostać zaproszeni i dlaczego uważają, że życie jest piękne, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Maria Szabłowska

Goście: Sara Chmiel, Adrian Wieczorek, Adam Kąkol (zespół Łzy)

Data emisji: 01.07.2016

Godzina emisji: 14.30

pg/gs

Czytaj także

Dziewiętnaście lat na scenie, a Łzy nie schną

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2015 18:49
- Bardzo dużo gramy, a Sara jest jedną z lepszych wokalistek koncertowych w naszym kraju. Mam nadzieję, że w przyszłym roku ponownie wystąpimy na trasie Latem z Radiem - mówił w Jedynce Adam Konkol, lider grupy Łzy.
rozwiń zwiń