José Carreras zaśpiewa z okazji urodzin Justyny Steczkowskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2016 15:31
- Jako młoda dziewczynka byłam zakochana w José Carrerasie, bo był najładniejszym z trzech fantastycznych tenorów, których zna cały świat - wyznała Justyna Steczkowska wspominając przy tym Placido Domingo i Luciano Pavarottiego.
Audio
  • Justyna Steczkowska zaprasza na swój urodzinowy koncert do Sopotu (Muzyczna Jedynka/Jedynka)
Jos Carreras zaśpiewa z okazji urodzin Justyny Steczkowskiej
Foto: Jacek Konecki/PR

Już za kilka dni, bo 31 lipca w Operze Leśnej, Justyna Steczkowska wystąpi na scenie sopockiego amfiteatru w duecie ze swoim idolem. Będzie to ekskluzywny koncert z okazji urodzin wokalistki.

Justyna Steczkowska przypomniała, że miała już okazję śpiewać z José kilka lat temu jako gość jego koncertu. - Śpiewałam też z Placido Domingo. To uroczy człowiek i wspaniały tenor - dodała Steczkowska.

W Operze Leśnej Steczkowska i Carreras zaprezentują utwory z własnego repertuaru, a oprócz tego, już w duecie, kilka światowych hitów operowych i musicalowych. Towarzyszyć im będzie orkiestra filharmoników sopockich, którą poprowadzi hiszpański dyrygent David Giménez.

Pytana o tremę przed wydarzeniem artystka stwierdziła: - Przy moich własnych koncertach nie mam takiej tremy jak teraz, bo to naprawdę wielkie przedsięwzięcie. Poza tym czuję odpowiedzialność jako gospodyni i współorganizatorka.

Wokalistka zapewniła, że zrobi wszystko, aby koncert był wyjątkowy i najpiękniejszy i żeby przyniósł publiczności niezapomniane emocje. A jaki będzie program wieczoru? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Iza Żukowska

Gość: Justyna Steczkowska (piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów oraz skrzypaczka)

Data emisji: 22.07.2016

Godzina emisji: 14.18

ab/ei


Czytaj także

5 lipca 2007 - Justyna Steczkowska - "Tu i tam"

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2007 00:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

18. Festiwal Operowo–Operetkowy. Tydzień klasycznego piękna

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2015 14:45
- Już w piątek będziemy mogli wysłuchać arii z najlepszych oper, jak "Straszny Dwór" i Hrabina" - mówił w Jedynce dyrektor festiwalu Kazimierz Kowalski.
rozwiń zwiń