X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Komeda - muzyka filmowa, jazz i poezja

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2016 18:05
- Przyniosłem dziś do zagrania coś bardzo, bardzo letniego. To ballada z filmu "Nóż w wodzie" Romana Polańskiego - mówi Piotr Iwicki, dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia.
Audio
  • Piotr Iwicki z Agencji Muzycznej Polskiego Radia o płycie "Komeda w Polskim Radiu vol. 6 - Muzyka filmowa oraz jazz i poezja" (Muzyczna Jedynka)
- To kolejny z naszych skarbów - mówi Piotr Iwicki o płycie Komeda w Polskim Radiu vol. 6 - Muzyka filmowa oraz jazz i poezja
- To kolejny z naszych skarbów - mówi Piotr Iwicki o płycie "Komeda w Polskim Radiu vol. 6 - Muzyka filmowa oraz jazz i poezja" Foto: materiały promocyjne

"Ballad for Bernt" to jeden z utworów, które znajdują się na płycie "Komeda w Polskim Radiu vol. 6 - Muzyka filmowa oraz jazz i poezja". - To już trzeci fonogram w tej serii. Jest o tyle fantastyczny, że na tym samym krążku oprócz tego, że mamy prawie 20-minutową wersję "Kattorny" to mamy także bonus – też prawie 20-minutową wersję "Astigmatic". To jest taki utwór, o którym można powiedzieć, że wszystko w polskim jazzie dzieli się na dwa okresy: przed i po "Astigmatic" - podkreśla gość radiowej Jedynki.

Jakich znanych jazzmanów, prócz Krzysztofa Komedy, można usłyszeć na płycie Agencji Muzycznej Polskiego Radia, dowiesz się z nagrania audycji.

Tę i poprzednie wydawnictwa z serii "Krzysztof Komeda w Polskim Radiu" do kupienia na sklep.polskieradio.pl.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Piotr Iwicki (dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia)

Data emisji: 4.08.2016

Godzina emisji: 13.27

pg/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Napiórkowski i Lesicki grają Komedę: to nie są covery

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2016 17:47
- Gramy polską muzykę filmową, ikoniczne utwory mistrzów tego gatunku - mówi Marek Napiórkowski o płycie z kompozycjami m.in. Andrzeja Kurylewicza, Tomasza Stańki czy Wojciecha Kilara, zagranymi na dwie gitary.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Komeda i jego utwory ze ściany

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 14:00
- Żyliśmy w muzyce Krzysztofa Komedy. W domu nie było telewizora, a radio stało w kuchni i grało wtedy, gdy nie pracował - opowiada Tomasz Lach, pasierb kompozytora. - Bał się, że obce dźwięki mogą wlecieć mu do głowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Komeda i Urszula Dudziak na płycie winylowej

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2016 11:58
- Seria "Krzysztof Komeda w Polskim Radiu" już jest bogata, a za chwilę będą się ukazywać kolejne części. Wpadłem na pomysł, że jest pewna grupa ludzi, która czeka na płyty winylowe - mówi Piotr Iwicki z Agencji Muzycznej Polskiego Radia.
rozwiń zwiń