X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dariusz Malejonek podaje przepis na życie bez lęku

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2016 16:00
Artysta wydał właśnie swoją biografię pt. "Dariusz »Maleo« Malejonek. Urodzony, by się nie bać", w której opisuje 35 lat swojej kariery, narodziny polskiej sceny reggae, a także eksperymenty z używkami i duchowe poszukiwania.
Audio
  • Dariusz Malejonek o swojej książce i sposobie na życie (Muzyczna Jedynka)
Dariusz Malejonek
Dariusz MalejonekFoto: Wojciech Kusiński/PR

Dariusz Malejonek przekonuje, że tym, co nas hamuje i nie pozwala żyć pełnią życia, jest strach. - Piszę m.in. o swoich kolegach, wielu z nich było znanymi muzykami. Myślę, że mamy pustkę w sercu, w którą wkrada się lęk. Próbujemy uśmierzyć go za pomocą alkoholu, narkotyków, hazardu, pracy - wyjaśnia. Dodaje też, że jego zdaniem sposobem na pokonanie lęku jest piękno. - Dostojewski mówił, że piękno zbawi świat. Obcowanie z pięknem przyrody, sztuki pomaga nam się odnawiać, ale prawdziwe piękno to także Bóg. On daje nam siłę - mówi.

Artysta podpowiada też, gdzie szukać motywacji do zmagania się z życiem, a prowadzący Zbigniew Krajewski przytacza pierwsze zdanie książki, które w jego opinii sprawia, że od razu chce się ją czytać. W audycji posłuchacie też piosenek Dariusza Malejonka.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Dariusz "Maleo" Malejonek (wokalista, gitarzysta, kompozytor)

Data emisji: 22.08.2016

Godzina emisji: 14.31

mg/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kuba Sienkiewicz: ja pisarzem? To brzmi kuriozalnie

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2015 16:16
- Równie dobrze można by mnie przedstawiać, tak jak robią to niektórzy dziennikarze, że jestem aktorem - mówi lider Elektrycznych Gitar w związku z wydaniem autobiografii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozmowa jak terapia. Autobiografia Kazika Staszewskiego

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2015 19:55
- Opowieść o całym życiu uświadomiła mi, że oceniam siebie samego trochę zbyt krytycznie - o pracy nad "Idę tam gdzie idę" opowiadają w Jedynce Kazik i autor tego wywiadu rzeki Rafał Księżyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Antydepresanty". Marika prozą i wierszem o sobie

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2016 16:37
- Przy pisaniu "Antydepresantów" korzystałam przede wszystkim z tego, że zajmuję się pisaniem piosenek, czyli dosyć zwartych form, chociaż w życiu jestem gadułą - mówi wokalistka o swojej debiutanckiej książce.
rozwiń zwiń