Ania Wyszkoni: na scenie lubię budować dramaturgię

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2016 15:44
- Układając program koncertu bardzo dbam o to, żeby zachować pewnego rodzaju dramaturgię. Żeby ten koncert budować i ciągle wzbudzać w ludziach zainteresowanie - mówi w "Muzycznej Jedynce" wokalistka.
Audio
  • Ania Wyszkoni o trasie koncertowej 20/20 (Muzyczna Jedynka)
- Na koncercie przed Pałacem Kultury i Nauki będzie kilka nowych propozycji. M.in piosenka Oszukać los, która już niedługo zagości w stacjach radiowych - mówi Ania Wyszkoni
- Na koncercie przed Pałacem Kultury i Nauki będzie kilka nowych propozycji. M.in piosenka "Oszukać los", która już niedługo zagości w stacjach radiowych - mówi Ania WyszkoniFoto: Wojciech Kusiński/PR

W 2016 roku Ania Wyszkoni obchodzi jubileusz 20-lecia działalności artystycznej, który świętuje na specjalnej trasie koncertowej zatytułowanej 20/20. - To jest czas podsumowania, ale też spojrzenia w przyszłość, bo ja absolutnie nie zamierzam poprzestać na tym, co udało mi się dokonać w ostatnich dwudziestu latach - podkreśla artystka.

W audycji Ania Wyszkoni zaprosiła na swój koncert, który w piątek (2.09) odbędzie się na placu Defilad w Warszawie, opowiedziała o swoich dzieciach: synu, który rozpoczął właśnie naukę w ostatniej klasie gimnazjum i 4,5-letniej córce, która wykazuje duży talent wokalny. Zaśpiewała także fragment nowej piosenki "Oszukać los", która wiążę się z bardzo trudnym momentem w życiu artystki.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Ania Wyszkoni (wokalistka)

Data emisji: 1.09.2016

Godzina emisji: 14.39

pg/ab

Czytaj także

Anna Wyszkoni wciąż biegnie przed siebie: pracuję nad sobą, zmieniam się

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2014 20:00
- Zawsze staram się z publicznością nawiązać kontakt, tak by nadawać na tych samych falach - mówi w rozmowie z radiową Jedynką Anna Wyszkoni.
rozwiń zwiń