X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Urszula i rok pod znakiem płyty "Biała Droga"

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2016 15:57
- Minęło 20 lat od czasu wydania mojej najważniejszej płyty "Biała Droga". Cieszę się , że słuchacze nadal jej słuchają i myślą o niej ciepło - mówiła Urszula.
Audio
  • Urszula o tym, jak powstała "Biała Droga" (Muzyczna Jedynka/Jedynka)
Urszula zaprasza na koncerty z okazji 20 lat swej pierwszej autorskiej płyty
Urszula zaprasza na koncerty z okazji 20 lat swej pierwszej autorskiej płyty Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

"Biała Droga" to przełomowy, bo pierwszy autorski album artystki. - Napisałam do niej wszystkie teksty. Stworzyliśmy ją ze Staszkiem Zybowskim. Nagraliśmy po powrocie ze Stanów, po długiej nieobecności w Polsce - tłumaczyła piosenkarka.

Zdradziła, że miała obawy czy płyta odniesie sukces. - Nie byłam pewna czy się spodoba. W przeciwieństwie do Staszka, który powiedział: "To jest bardzo dobra płyta, z muzyką pisaną sercem, to musi zadziałać. Ta dobra, szczera energia, którą włożyliśmy w płytę nie może zginąć". Wierzył w to i miał rację - dodała artystka.

Obchodzone przez cały rok dwudziestolecie płyty "Biała Droga" będzie miało huczne zakończenie. Urszula zaprosiła na jesienną, akustyczną trasę koncertową, na której z jej zespołem zagra kwartet smyczkowy Orkiestry Aukso. Szczegóły w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Urszula (wokalistka, autorka tekstów)

Data emisji: 20.09.2016

Godzina emisji: 14.34

ab/gs


Czytaj także

Ta sama świetna Urszula, czyli płyta "Wielki odlot 2"

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2014 16:59
- Trzydzieści lat dla głosu to dużo. Okazało się jednak, że nie miałam problemów z zaśpiewaniem swoich starych numerów - powiedziała w "Muzycznej Jedynce" piosenkarka. Urszula przygotowała niespodziankę dla swoich fanów - album, który jest powrotem do początków jej artystycznej kariery.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Romualda Lipko przepis na przebój

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2015 01:00
Jego największym sukcesem komercyjnym był album Budki Suflera "Nic nie boli, tak jak życie", którego sprzedano ponad milion egzemplarzy.
rozwiń zwiń