X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Natalia Sikora żywcem pochowana w bluesie

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2016 17:34
"Buried Alive In The Blues" to tytuł nowego krążka Natalii Sikory, na którym piosenkarka mierzy się twórczością Janis Joplin. - Wiele innych głosów mnie ujęło, ale to Janis ruszyła wszystkie sprawy wokalu, frazowania, harmonii i dysharmonii - mówiła w Jedynce artystka.
Audio
  • Natalia Sikora o płycie "Buried alive in the blues" (Muzyczna Jedynka)
Płytę Natalii Sikory Buried alive in the blues wydała Agencja Muzyczna Polskiego Radia
Płytę Natalii Sikory “Buried alive in the blues" wydała Agencja Muzyczna Polskiego Radia Foto: Mariusz Kubik/Wikimedia Commons/CC-BY-3.0

Natalia Sikora przyznała, że praca nad repertuarem Janis Joplin sprowokowała ją też do skompletowania na nowo swojego zespołu. - Nazwałam go Voodoo Dog. Pracujemy nad następnym materiałem, który również będzie sięgał do bluesa i rock and rolla, hard rocka oraz muzyki progresywnej. - To kontynuacja mojego podejścia do śpiewania - tłumaczyła artystka.

W nagraniu audycji Sikora mówiła również, jak powstał tekst do niedokończonego tytułowego utworu Janis Joplin "Buried Alive In The Blues" ("Żywcem pochowana w bluesie"). Zaprosiła też na swoją trasę koncertową.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Natalia Sikora (piosenkarka)

Data emisji: 27.09.2016

Godzina emisji: 13.22

tj/mk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Natalia Sikora śpiewa nieznany utwór Janis Joplin

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 16:00
- Nigdy nie uczyłam się śpiewać w żadnej szkole. Janis Joplin towarzyszyła rozwojowi mojego śpiewania. Jej frazowanie, jej głębia, jej szerokość śpiewania autentycznie mi się udzieliły – deklaruje Natalia Sikora.
rozwiń zwiń