Męski klan Cugowskich na nowej płycie

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2016 16:40
Piotr i Wojciech Cugowscy muzykują wspólnie od 1997 roku w zespole, który nazwali zgodnie z łączącymi ich relacjami - Bracia. Ich ojciec, Krzysztof Cugowski, to lider legendarnej Budki Suflera założonej w 1974 roku.
Audio
  • Krzysztof, Piotr i Wojciech Cugowscy o swojej płycie "Zaklęty krąg" (Muzyczna Jedynka)
Krzysztof Cugowski
Krzysztof Cugowski Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Teraz muzycy postanowili połączyć siły, czego efektem jest album "Zaklęty krąg". - Wszystko odbyło się na partnerskich zasadach, musieliśmy dojrzeć do tego momentu, by móc nagrać płytę z tatą - mówią Piotr i Wojciech Cugowscy.

W audycji posłuchacie tytułowego singla "Zaklęty krąg". Artyści wspominali też moment, kiedy po raz pierwszy stanęli wszyscy razem na scenie i zapraszali na swoje koncerty w... Stanach Zjadnoczonych.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Paweł Sztompke

Goście: Krzysztof, Piotr i Wojciech Cugowscy (muzycy)

Data emisji: 29.09.2016

Godzina emisji: 14.20

mg

Czytaj także

Krzysztof Cugowski: to jest czas na spełnianie marzeń

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2015 15:52
Zjawił się w "Muzycznej Jedynce", by opowiedzieć o krążku, który dopiero ujrzał światło dzienne. Okazuje się jednak, że wokalista Budki Suflera żyje już kolejnymi projektami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaki jest Lublin Krzysztofa Cugowskiego?

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2016 15:00
Nie zawsze łatwe dzieciństwo wiązało się m.in. z regionem miasta, w którym artysta spędził pierwsze lata. - Urodziłem się przy ulicy Łęczyńskiej, na peryferiach ówczesnego Lublina. Nikt tam nie słyszał nawet o dzielnicowym, a regionem rządziły zupełnie inne prawa niż w reszcie miasta - wspomina muzyk.
rozwiń zwiń