X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jesienna dziewczyna - Joanna Dark śpiewa Osiecką

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2016 16:00
- Jest taka piękna piosenka mistrza Młynarskiego "Podchodzą mnie wolne numery" . Jestem blisko tej piosenki, najczęściej gdy usiłuję ustalić listę utworów na występ. Wtedy muszę sobie na czerwono zaznaczać te bardziej żywiołowe, by mi publiczność nie usnęła - mówiła Joanna Dark, zapraszając na koncert.
Audio
  • Joanna Dark zaprasza na swój recital (Muzyczna Jedynka)
Joanna Dark w studiu radiowej Jedynki
Joanna Dark w studiu radiowej JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Wtorkowy (22.11) recital w warszawskim klubie Kalinowe Serce nosi tytuł "Ja nie chcę spać". Będą w nim przeważały piosenki Agnieszki Osieckiej, ale Joanna Dark wykona też kilka utworów ze swoich ostatnich płyt "Dark Night" i "Bar Nostalgia". 

- Przez dwa tygodnie studiowałam wszystkie śpiewniki Agnieszki Osieckiej. Dostałam je od Agaty Passent i nie mogłam się nadziwić, ile tam znalazłam pięknych utworów. Kluczem wyboru okazał się Seweryn Krajewski,  najbliższy mojemu muzycznemu myśleniu i mojej wrażliwości - opowiadała artystka.

Dlaczego to Maryli Rodowicz zawdzięczamy fakt, że Osiecka współpracowała z Sewerynem Krajewskim? Dlaczego Joanna Dark sama nie pisze tekstów swoich piosenek? O tym w nagraniu audycji.


***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Rozmawiała: Maria Szbłowska

Gość: Joanna Dark (wokalistka)

Data emisji: 22.11.2016 r.

Godzina emisji: 13.22

ab/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Niezwykły wieczór z piosenkami Agnieszki Osieckiej (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2012 20:05
W niedzielę 11 marca odbył się koncert upamiętniający 15. rocznicę śmierci Agnieszki Osieckiej. Jej przyjaciółka Magda Umer przygotowała recital składający się z piosenek zmarłej Artystki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Gaertner: moim ojcem był blues, a matką ballada

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2016 15:50
- Byłam bezczelną, przebojową dziewuchą z prowincji - takimi mocnymi i szczerymi słowami samą siebie opisuje w "Muzycznej Jedynce" Katarzyna Gaertner.
rozwiń zwiń