X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Red Lips: płyta "Zmiana planu" to dla nas krok milowy

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2016 15:00
- Jedyna stała rzecz w naszym życiu to zmiana. Nagraliśmy ją z potrzeby serca, z potrzeby grania, a nie udowadniania komuś czy zasługujemy na to, żeby być w miejscu w którym jesteśmy - opowiada o nowej płycie zespołu Red Lips wokalistka.
Audio
  • Łukasz Lazer i Joanna Czarnecka, muzycy zespołu Red Lips opowiadają o nowej płycie zatytułowanej "Zmiana planu" (Muzyczna Jedynka)
Joanna Czarnecka Ruda, Marcin Kusy i Łukasz Lazer
Joanna Czarnecka "Ruda", Marcin Kusy i Łukasz LazerFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Drugi album zespołu powstawał prawie 3 lata. - Pierwsza piosenka, która trafiła na ten album - utwór "Ikar" powstała niedługo po nagraniu naszego hitu "To co nam było", tak pomiędzy koncertami, programami telewizyjnymi - opowiada Łukasz Lazer. Krążek został nagrany w studiu domowym muzyków, a wydało ją stworzone przez nich wydawnictwo "Red Berry Music".


Muniek Staszczyk 1200.JPG
Muniek Staszczyk: album "T.Love" to błyskawiczna pocztówka z tego roku

- Jest taki mit ogromnych kontraktów z dużymi wydawnictwami. Wiele razy spotkaliśmy się z tym, że artyści nie do końca są zadowoleni ze współpracy, nie mają się wpływu na wiele rzeczy. Kto wykona więcej pracy przy twoim "dziecku" niż ty sam- podkreślają muzycy, wyjaśniając dlaczego wolą sami pracować. 

Jak materiał trafił na nowy album Red Lips? Jak publiczność reaguje na gorąco na płytę "Zmianę planu", która miała swoja premierę 23 listopada? Jak różniły się możliwości pracy nad drugim albumem zespołu od powstawania pierwszego? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.  

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Marcin Kusy 

Gość: Joanna Czarnecka "Ruda", Łukasz Lazer (Red Lips)

Data emisji: 23.11.2016 r.

Godzina emisji: 13.25

gs/mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krystyna Stańko: moja płyta ma w sobie wiele słońca

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 00:59
- "Novos Anos" to była płyta potrzebna mi i mojej nastrojowości. Do tej muzyki nie należy prężyć muskułów, tylko sprawić, by ta chwila się sączyła i byśmy poczuli przyjemność - mówi wokalistka Krystyna Stańko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Wasik zaprasza do Muzeum Polskiej Piosenki

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 14:41
- Nam - czterdziestolatkom i starszym, wydaje się oczywiste, że dzieciom i młodzieży znane są piosenki Marka Grechuty czy Czesława Niemena. Nie, to nie jest oczywiste. Nowe pokolenia nie znają tej muzyki - przyznał Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bajkowe życie i głos Ireny Jarockiej. Czego o niej nie wiemy?

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 19:26
- Irena Jarocka zawsze jak przyjeżdżała do Polski, dzwoniła, by powiedzieć, że już jest. Zapraszałam ją do Polskiego Radia i miała tyle ciekawych rzeczy do powiedzenia - wspomina Maria Szabłowska.
rozwiń zwiń