Świętujemy 25. urodziny Studia im. Witolda Lutosławskiego

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 22:46
- Sala koncertowa nie jest z gumy, więc należy od razu klikać i zamawiać bilety. Przed nami wyjątkowe wydarzenia, więc zapraszam na stronę internetową Polskiego Radia - zachęca Piotr Iwicki, dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia.
Audio
  • Piotr Iwicki zaprasza na najbliższe koncerty Polskiego Radia (Muzyczna Jedynka)
Piotr Iwicki, producent muzyczny i dziennikarz
Piotr Iwicki, producent muzyczny i dziennikarzFoto: Wojciech Kusiński/ PR

Polskie Radio fetuje 25. urodziny Studia im. Witolda Lutosławskiego. Piotr Iwicki przyznaje, że świętowanie tego ważnego wydarzenia odbywa się koncertowo. - Zaczęła Agnieszka Duczmal i orkiestra Amadeus z porywającymi interpretacjami i świetnie się stało, bo ten zespół, zaliczany do czołowych w tym kraju, dość nieregularnie pojawia się w Warszawie - opowiada gość "Muzycznej Jedynki".

Na tym nie koniec, jeśli chodzi o atrakcje związane z radiowymi koncertami. Zbigniew Łapiński, Joanna Lewandowska i Wojciech Gogolewski to artyści, którzy wystąpili na radiowej scenie w minioną sobotę. - Było to bardzo sympatyczne spotkanie, przybyło wielu ludzi, widać jak szerokie są kręgi osób, które cenią sobie dorobek tej trójki artystów - podkreśla Piotr Iwicki.

O kolejnych wyjątkowych radiowych koncertach i wydawnictwach Polskiego Radia, będących znakomitymi propozycjami na świąteczne prezenty, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Piotr Iwicki (dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia)

Data emisji: 28.11.2016 r.

Godzina emisji: 13.25

sm/mg

Czytaj także

Polskie Radio wyda płytę z koncertem Varius Manx

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 10:15
Zespół wystąpił 21 lipca w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego z okazji jubileuszu 25-lecia istnienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kontynuacja "Autobiografii" na nowej płycie Perfectu

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2016 13:57
- To jedna z ważniejszych pozycji w katalogu Agencji Muzycznej i całego Polskiego Radia, nagrana przez zespół - ikonę. I tekst, i muzyka są perfekcyjne - tak najnowszą płytę zespołu Perfect "Muzyka" rekomendował Piotr Iwicki, szef Agencji Muzycznej Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak się przenieść do lata zimą? Mamy na to sposób

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2016 18:07
Jak poczuć letni błogostan w czasie zimnych miesięcy? Pomogą w tym nowości Agencji Muzycznej Polskiego Radia, o których opowiada Piotr Iwicki.
rozwiń zwiń