X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niezwykły koncert na cześć barda Solidarności - Przemysława Gintrowskiego

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2016 08:00
Przed nami koncert gwiazd polskiej sceny artystycznej poświęcony wyjątkowemu człowiekowi - Przemysławowi Gintrowskiemu. Zostanie również wręczona nagroda jego imienia dla twórców stojących na straży prawdy i umiłowania wolności.
Audio
  • Ola Gintrowska opowiada o koncercie na cześć jej stryja - Przemysława Gintrowskiego (Muzyczna Jedynka)

W najbliższy poniedziałek 5 grudnia na deskach Teatru Narodowego w Warszawie odbędzie się koncert ku pamięci Przemysława Gintrowskiego, barda Solidarności. Wystąpią m.in. Justyna Steczkowska, Ewa Błaszczyk, Kasia Kowalska, bracia Cugowscy, Joanna Trzepiecińska, którzy zaśpiewają piosenki z bogatego dorobku kompozytora i muzyka.

- To wspaniałe, że te utwory nie są tylko na gitarę i można je rozszerzyć. Cieszę się bardzo, że ich kompozycji podjął się Janek Stokłosa, bo piosenki Przemka Gintrowskiego brzmią naprawdę pięknie - podkreśla Ola Gintrowska.

Kiedy będzie retransmisja koncertu w Telewizji Polskiej? O tym w nagraniu, w którym gość Pawła Sztompke mówi również o swoich najnowszych utworach powstałych w czasie pobytu w Los Angeles.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Ola Gintrowska (wokalistka, Przemysław Gintrowski był jej stryjem)

Data emisji: 1.12.2016

Godzina emisji: 13.16

sm/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mietek Szczęśniak pokazuje, jak skrócić drogę z serca do głowy

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2016 20:38
- Płyta "Nierówni" to spełnione po kilkunastu latach marzenie i wiersze, które zechciały stać się piosenkami. Było to trudne zdanie, bo często nie mają one rymów - mówi wokalista Mietek Szcześniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antek Smykiewicz z osobistą płytą, która już podbiła internet

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2016 18:14
- Pierwsza z moich płyt opowiadała o miłości i relacjach, a ta bardziej opowiada o mnie i tym, co się dzieje we mnie i mojej głowie. Jeśli ktoś chce mnie poznać, to ten album w tym pomoże - mówi wokalista Antek Smykiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krystyna Stańko: moja płyta ma w sobie wiele słońca

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 00:59
- "Novos Anos" to była płyta potrzebna mi i mojej nastrojowości. Do tej muzyki nie należy prężyć muskułów, tylko sprawić, by ta chwila się sączyła i byśmy poczuli przyjemność - mówi wokalistka Krystyna Stańko.
rozwiń zwiń