X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wytrawni kolędnicy czyli Łukasz i Paweł Golcowie

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2016 15:23
- Od małego chodziliśmy kolędować po sąsiadach i rodzinie. Jako studenci Akademii Muzycznej w Katowicach mieliśmy naprawdę zawodowy zespół kolędników od Zaolzia aż za Podhale, z którym na 2 -3 auta, odwiedzaliśmy znajomych i byliśmy bardzo serdecznie przyjmowani - wspominał Łukasz Golec.
Audio
  • Łukasz i Paweł Golcowie o polskich i zagranicznych koncertach kolęd i pastorałek (Muzyczna Jedynka)

Golec uOrkiestra odbywa trasę koncertową pod nazwą "Świąteczna ATMASFERA". Z lubelskim chórem Gospel Rain występują w największych halach w Polsce. - Z Gospel Rain zgraliśmy się dobrze 2 lata temu podczas koncertu na Jasnej Górze. Z tego występu powstały płyty CD i DVD. Krążek pokrył się podwójną platyną i jest to ewenementem w Polsce, aby płyta z kolędami w 5 tygodni sprzedała się w liczbie 50 tysięcy egzemplarzy - mówili goście Marcina Kusego.


GOLEC UORKIESTRA 2 fot M. Sosna 280.jpg

- To jest dowód, że jest w Polsce zapotrzebowanie na taką muzykę, na kolędowanie połączone z gospelami chóru i z tym właśnie repertuarem jeździmy. Ten program znakomicie się wpisuje w okres Bożego Narodzenia i znakomicie jest odbierany. Duża zasługa leży w odpowiedniej oprawie wizualnej na scenie, a przede wszystkim w odpowiednim brzmieniu i instrumentach: trąbitach, rogach pasterskich, dzwonkach, basetlach, dudach, gęślach - oceniali Łukasz i Paweł Golcowie.

Muzycy podsumowali bieżący rok oraz ujawnili plany na 2017. Złożyli życzenia w góralskiej gwarze. Nie zabrakło też piosenek Golec uOrkiestry. Więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Marcin Kusy

Goście: Łukasz Golec i Paweł Golec (członkowie Golec uOrkiestry)

Data emisji: 21.12.2016

Godzina emisji: 13.24

ab

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Golec o swojej babci: góralka z werwą

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2016 13:30
Współtwórca zespołu Golec uOrkiestra w audycji "Czas pogody" mówił o tym, jak ważne są dla niego rodzinne więzi i kolędowanie z bliskimi. Wspominał także swoją babcię Helenkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert kolęd i pastorałek rodziny Steczkowskich w Świętej Lipce

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2016 10:36
- Święta Lipka to urocze miejsce, pełne dobrych ludzi, opiekunów, no i te słynne organy - opisywała Justyna Steczkowska sanktuarium, w którym 26 grudnia Steczkowscy zagrają koncert polskich kolęd i pastorałek.
rozwiń zwiń