X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ania Szarmach zaśpiewa w hołdzie Natalie Cole

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2017 14:09
- Koncert był pomysłem mego przyjaciela, księdza Zdzisława , który jest fanem Natalie Cole. Cały czas mi o niej opowiadał, kiedy jeszcze żyła. Natalie odeszła, a pomysł, bym zaśpiewała piosenki wielkiej jazzowej wokalistki pozostał - mówiła w "Muzycznej Jedynce" Ania Szarmach.
Audio
  • Ania Szarmach zapowiada koncert w hołdzie Natalie Cole (Muzyczna Jedynka)

14 lutego w warszawskim Teatrze Roma, Ania Szarmach z grupą doborowych muzyków - nie tylko z Polski - śpiewać będzie "W hołdzie Natalie Cole".

Artystka przyznała, że przygotowując się do koncertu stwierdziła, iż nie znała wszystkich piosenek Cole i zdziwiła się, że jest ich tak wiele. - Wybrałam takie, w których ja z zespołem czujemy się świetnie, ale też te, które mają potencjał hitu. Będą to utwory o miłości, bo ja jestem piewcą miłości, zwłaszcza w dzisiejszych czasach i o tej porze roku, gdy widzi się gołym okiem, że tej miłości jest za mało - tłumaczyła wokalistka.

anna_szarmach_warexpo.jpg

Ania Szarmach znana jest z tego, że kroczy swoją drogą, śpiewa własne kompozycje, a koncert będzie jej pierwszym spotkaniem z coverami. -  To było fascynujące wyzwanie. Postanowiliśmy zachować najważniejsze filary piosenek Cole: harmonię, melodię, tonację. Dla mnie i dziewcząt z zespołu okazało się to wyzwaniem, bo wszystkie piosenki śpiewane są bardzo wysoko. Przearanżowaliśmy je z moim kierownikiem muzycznym, Grzesiem Jabłońskim, ale tylko lekko, tak aby miały "naszego pazura". - ujawniła Marcinowi Kusemu Ania Szarmach. 

Na scenie teatru Roma wystąpi z wieloma uznanymi muzykami. Z kim? O tym w nagraniu.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Ania Szarmach (piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów)

Data emisji: 3.02.2017

Godzina emisji: 13.26

ab/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Elegancki, rockandrollowy minimalizm na debiutanckiej płycie Mateusza Ziółki

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2016 14:39
- Musiałem przejść parę ciekawych historii w życiu i trochę się nauczyć, żeby odnaleźć siebie takiego, jakim byłem. Ostatnie moje lata - zawodowo, muzycznie i prywatnie, były burzliwe i zakręcone. Nie potrafiłem w tym pędzie i zawirowaniu znaleźć czasu na twórczość, na prawdę, na zrobienia tego tak, jak chciałem - tłumaczył długie oczekiwanie na solową płytę Mateusz Ziółko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie przeboje w wersji smooth jazz

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2017 15:21
- To idealna okazja, by przypominać piękne polskie przeboje w innej wersji - mówił w Jedynce o swoim muzycznym projekcie pianista Bartek Szopiński.
rozwiń zwiń