Kasia Moś zakwalifikuje się do Eurowizji piosenką "Flashlight"?

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2017 16:00
- To zawsze jest bardzo stresujące. Na koncercie śpiewa się więcej piosenek. Coś może nie wyjść, ale można to nadrobić w kolejnym utworze, a tutaj są 3 minuty - mówi artystka, która drugi rok z rzędu zakwalifikowała się do polskiej preselekcji konkursu Eurowizji. 
Audio
  • Kasia Moś opowiada o swoim starcie w polskiej preselekcji do konkursu Eurowizji (Muzyczna Jedynka)

wierzcholski slawek 1200.jpg
"Samotna kolacja" Sławka Wierzcholskiego i Krystyny Prońko

Występy polskich artystów, którzy walczą o możliwość zaprezentowania się na finale konkursu w Kijowie, będzie można śledzić w sobotę (18.02) po 20.00 w TVP. Program poprowadzi Artur Orzech, w jury zasiadają m.in. Włodek Pawlik i Krzesimir Dębski. - Chciałabym zaśpiewać jak najlepiej, bo to jest zawsze najważniejsze. My możemy zrobić tyle, reszta nie jest od nas zależna - przyznaje artystka.

 Jak powstała piosenka "Flashlight"? Jak zmieniali się idole muzyczni Kasi Moś przez lata jej dorastania? Jakie otwory porywają publiczność na koncertach wokalistki? Jak zachęcała słuchaczy Jedynki do głosowania na jej utwór? O tym w nagraniu audycji. 

*** 

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Goście: Kasia Moś (piosenkarka)

Data emisji: 14.02.2017

Godzina emisji: 14.25

gs/pg

Czytaj także

Nastrojowa płyta Grażyny Szapołowskiej. "Rzucam się na głęboką wodę"

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 19:46
- Wraz z powstaniem nowej płyty skaczę na głęboką wodę i zapraszam wszystkich, by wybrali się w tę podróż razem ze mną. Mój koncert będzie już w najbliższy poniedziałek - zaprasza aktorka, Grażyna Szapołowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Iwona Loranc zapowiada nowy album "Brzegi"

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2017 16:23
- Przez wiele lat miałam takie obciążenie psychiczne, że cały czas muszę coś udowadniać, a to podcina skrzydła w działaniu spontanicznym, w tym, że nie mogę pokazać, co lubię, co mi w duszy gra - zwierzyła się aktorka i wokalistka Iwona Loranc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Iwicki: koncertowanie z Pendereckim to duże przeżycie

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2017 16:04
- Muzycy często mówią, że nie ma nic gorszego niż grać utwory żyjącego kompozytora. Ja jestem odmiennego zdania - mówi Piotr Iwicki, perkusista i szef Agencji Muzycznej Polskiego Radia.
rozwiń zwiń